تاریخ درج خبر : 1394/10/01
کد خبر : ۵۲۷۶۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -
نامه دختر محیط بان محکوم به مرگ دنا به معاون رئیس جمهور:

دریغ مدت عمرم که بر امید وصال به سر رسید و نیامد به سر زمان فراق

تنها فرزند محیط بان متهم به قتل دنا با ارسال نامه ای به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست از وی درخواست کرد تا پدرش کمک کند.

به گزارش سایت استان، نازنین خالدی دختر”غلامحسین خالدی” محیط بان متهم به قتل دنا با ارسال نامه ای به “معصومه ابتکار” از وی برای نجات پدرش کمک خواست.

وی در بخشی از نامه خود خطاب به رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور آورده است، وقتی شنیدم حضرتعالی مجدداً به ریاست سازمان حفاظت محیط زیست کشور منصوب شدید بارقه امید در دلهایمان درخشیدن گرفت چون قبلا از پدرم کفایت علمی و سیاسی شما را شنیده بودم این حس به من دست داد که جانبعالی در دوران صدارتتان می توانید در جهت آزادی پدرم گام های موثر تری بردارید.کم کم این حس در وجود من به یک باور تبدیل شد لذا تصمیم گرفتم صمیمانه با شما مکاتبه کنم.

وی در بخش دیگری از نامه خود آورده است؛ یک شب که در فراق پدرم اشک می ریختم و زاری می کردم به مادرم گفتم می شود روزی من در میان همسالان دست در دست پدر از نوازش پدرانه برخوردار شوم.

وی در انتهای نامه خود از همه مسولان استانی و کشوری،رسانه ها و هنرمندان خواسته است تا به پدرش کمک کنند.

شماره حساب جهت کمک به “غلامحسین خالدی” ۶۰۳۷۶۹۱۵۵۸۹۶۷۱۳۹ بنام وی می باشد.

تصاویر نامه تنها فرزند محیط بان متهم به قتل در ادامه آمده است:

دختر-محیط-بان-1 دختر-محیط-بان-2 دختر-محیط-بان-3 دختر-محیط-بان-4

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • گچساران گفت:

    متاسفانه از حق وحقوق اندک محیطبانان تلاشگر وشایسته که جهت حفظ وپایداری محیط زیست وحیاط وحش دفاع نمیشود پس از سازمانهای مربوطه کاری ساخته نیست .دراین بین دست التماس وخواهش به خانواده مقتول دراز میکنیم وامیدواریم که لذت گذشت را تجربه کنند ..

  • رویا گفت:

    تو‏ ‏مملکت‏ ‏ما‏ ‏ک‏ ‏همه‏ ‏چیز‏ ‏برعکسه..اگر‏ ‏قرار‏ ‏باشه‏ ‏محیط‏ ‏بان‏ ‏از‏ ‏جون‏ ‏خودش‏ ‏و‏ ‏محوطه‏ ‏ای‏ ‏که‏ ‏تحت‏ ‏حفاظتشه‏ ‏دفاع‏ ‏نکنه‏ ‏پس‏ ‏اصلحه‏ ‏ی‏ ‏پر‏ ‏رو‏ ‏برا‏ ‏چی‏ ‏میزارن‏ ‏تو‏ ‏دستش

  • ک.ا.ف گفت:

    خواهرم یقین بدان مردم وساکنین کوه دنا قوم لر وبویراحمدی شجاعت وشهامت این کار رادارند که چشم پوشی کنند از اعدام پدرشما ازخانواده مقتول انتظار داریم که بخشش را مدنظر داشته باشند درعفو لذتی است که درانتقام نیست

پربازديد