تاریخ درج خبر : 1394/10/01
کد خبر : ۵۲۷۶۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

۱۲۷ میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه سرجمع اعتبارات عمرانی این استان در سال ۹۴، ۶۲۰ میلیارد تومان است، گفت: از این میزان اعتبار تاکنون ۱۲۷ میلیارد تومان تخصیص داده شده است.

حسن نوروزی اظهار داشت: امسال 620 میلیارد تومان اعتبار عمرانی از محل‌های مختلف به استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شد که تاکنون 127 میلیارد تومان آن تخصیص و از این میزان 97 میلیارد تومان به خزانه واریز شده است.

وی از جذب نشدن 13 میلیارد تومان از اعتبارات تخصیصی دارای نقدینگی خبر داد و افزود: برخی از دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به جذب این میزان اعتبار اقدام می‌کرند که هنوز بنا به هردلیلی این موضوع محقق نشده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه برخی ادارات به شدت پیگیر جذب اعتبارات هستند و برخی دیگر بی‌خیال هستند، گفت: از 13 میلیارد اعتبارات موجود در خزانه 11.5 میلیارد تومان آن متعلق به 5 دستگاه‌ اجرایی استان است.

نوروزی تصریح کرد: از این میزان اعتبار جذب نشده 3 میلیارد و 700 میلیون تومان مربوط به راه و شهرسازی، 3 میلیارد و 100 میلیون تومان سازمان جهاد کشاورزی، 2 میلیارد و 600 میلیون تومان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، یک میلیارد تومان آبفای روستایی و 970 میلیون تومان نیز متعلق به شورای عالی حوزه‌های علمیه است.
تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد