تاریخ درج خبر : 1394/10/01
کد خبر : ۵۲۷۶۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

ثبت نام 14 داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی

رییس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام 14 داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی طی دومین روز ثبت نام در این استان خبرداد.

فتاح محمدی افزود: از روز گذشته ۲۸ آذرماه تاکنون ۱4 نفر در سه حوزه‌ انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در فرمانداری‌ها در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده‌اند.

وی اظهارکرد: تاکنون 6 داوطلب برای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، 5 داوطلب برای انتخابات حوزه انتخابیه کهگیلویه و سه نفر برای حوزه انتخابیه گچساران نام‌نویسی کرده‌اند.

رییس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در چهارمین روز از ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، تا کنون یک نفر بعنوان داوطلب پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری با حضور در فرمانداری بویراحمد در این استان ثبت نام کرده است.

ثبت نام از داوطلبان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۸ آذرماه آغاز شده و تا چهارم دی‌ماه ادامه دارد.

ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری از روز پنج‌شنبه (26 آذر) در وزارت کشور و فرمانداری‌های سراسر کشور آغاز شده و تا چهارشنبه (2 دی) ادامه می‌یابد.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بصورت همزمان در روز هفتم اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است؛ استان کهگیلویه و بویراحمد دارای یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری و سه نماینده در مجلس شورای اسلامی است.
منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فردین جعفرزاده گفت:

    این امار تا پایان مهلت ثبت نام در استان از پنجاه نفر می گذرد.

پربازديد