تاریخ درج خبر : 1394/10/01
کد خبر : ۵۲۷۶۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کاندیدای مجلس خبرگان در استان: معتقد به نظارت بر عملکرد رهبری هستم

حجت الاسلام صادق خشنود دیروز با حضور در فرمانداری بویراحمد اولین شخصی بود که برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان ثبت نام کرد.

خشنود در پاسخ به سوال خبرنگار سایت استان درباره صحبت های اخیر پیرامون نظارت بر عملکرد رهبری گفت: گرچه رهبر از درایت، شهرت و مدیریت خاصی برخوردار است اما چون در هر صورت انسان به جز معصومین اشتباه و خطا می کند و با توجه به مسئولیت سنگین رهبری باید سایر ارگان ها و خبرگان رهبری بر عملکرد رهبری نظارت داشته باشند که اگر مشکلی باشد با مشورت با رهبر برطرف و حل شود و اگر مشکلی پیش آمد تذکر بدهد و فکر اساسی بکند و معتقدم که باید بر عملکرد رهبری نظارت داشت.

این کاندیدا که به نظر نمی رسید از عملکرد نمایندگان مجلس خبرگان در حال حاضر راضی باشد گفت: به نظر من خبرگان رهبری باید بیشتر خودشان را نشان دهند و تنها به برگزاری جلسات اکتفا نکنند.

وی خود را وام دار هیچ حزب خاصی ندانست و گفت: یک فرد آزاد اندیش هستم و تابع سخنان رهبر هستم،نیازی نمی بینم خود را وارد حزب یا گروه خاصی کنم چرا که نباید خود را محدود به حزبی کنیم که نتوانیم در زمان لازم اندیشه خود را بیان کنیم.

احزاب و گروه ها باید در راستای رهبری و قرآن حرکت کنند و اتحاد مردم را حفظ کنند.

وی در پایان ادامه داد: انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان همانند سایر انتخابات زیاد پررنگ نیست که امیدوار هستیم با حضور بنده و سایر بنده و سایر دوستانی که ثبت نام میکنند جنب و جوشی بیشتر از پیش بین مردم استان ایجاد کنیم و امیدوارم که بتوانم در جهت احیای اندیشه های امام تلاش کنم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • KAROBY گفت:

    سلام .متخصص / متعهد / توانمند ولایق هستید انشاالله موفق باشید.

پربازديد