تاریخ درج خبر : 1394/10/02
کد خبر : ۵۲۷۸۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -
علیجان اسدپور

پاسخ صریح به پاسخ آقای پادیاب

برادر روشنفکر و فرهیخته ام من نمی خواستم جواب شما را بند به بند بدهم اما ازمن خواستید که بنویسم پس واقع بین باشید و خونسرد.
واضح بگویم برادر بزرگوارم آیا به عنوان یک استاد فرهیخته زمان ستایش از شخصیت ایشان را درست انتخاب فرموده اید.؟آیا با قلمفرسایی خوبتان فکر نمی کنید برای مردمی که شما را به عنوان فردی فرهیخته و موجه قبول دارند ممکن است با ستودن ایشان در این برهه ی حساس سیاسی انتخاب راه تدبیر و تنویر را به چالش کشیده باشید.؟آیا داشتن شناخت کافی از ایشان وبرگزیدن معیار های ذهنی شما در برشمردن خصائص و توان ایشان در میان مدعیان و رقیبانی که از زوایای فکری و سیاسی آنها آگاهی ندارید نا خواسته به برجسته جلوه دادن ایشان و تبلیغ برای ایشان در این تقارن حضور سیاسی ظلم محسوب نمی شود.؟از شما خواهشی دارم ،لحظه ای چشمان تیزبین و قشنگتان را ببندید و به خدا بیندیشید که آیا نوشته ی ادبی و جانبدارانه ی شما برای رضای خدا بوده است .؟آیا برای رضای خلق خدا ننوشته ای.؟از خدا بخواه که خدایا! آیا من زمان را درست انتخاب کرده ام .؟ آیا حقانیت تآدیه استعداد خدادادی به شما عزیز فرهیخته ستودن کسی است که فرسنگها از عدالت فاصله گرفته است.؟آیا قلم خوش رکاب شما باید مصروف تبلیغ برای کسی شود که وقتی نخبه ای به نام امینی که از بستگان ایشان است با افتخار پیشش می رود و میگوید برادرم در آزمون سرلسری اول شده است . پاسخ سردش این است که اول شدن کیلویی چند است .؟ “این گل فروشی سر کوچه روزی ده میلیون تومان در آمد دارد.” و هزاران علامت سئوال دیگر؟؟

در بند اول جنابعالی جغرافیای استان را ادغام فرموده ای که درست و ستودنی است و اتفاقا ایشان اصالتا اهل محمود آباد و تیر تاجی الاصل است، این قبول و شما اگر از مقبولیت سیاسی خوبی برخودار هستید که می دانم برخوردارید و ایشان را چهره ی ملی می دانید می توانید ایشان را در شهرستان بویراحمد کاندید قلمداد فرمایید من هم معتقدم ایشان شایسته است ولی ما شایسته های دیگری هم داریم و آیا جولان زدن این خانواده ی محترم در پیست سیاسی گچساران و باشت برای آنها کافی نیست.؟ باز هم عرض میکنم آسیاب به نوبت.

در بند دوم به قول جنابعالی گچساران کارگاه فعالی شده است پس ایشان را به بویراحمد ببرید تا بویراحمد را هم کارگاه فعال کند و توسعه باید موزون باشد نه قطبی بنا به فرمایش شما گچساران مسیر توسعه را پیدا کرده بازهم آسیا به نوبت ،حالا وقتش رسیده تا بویراحمد هم توسعه یابد و بعد به سایر نقاط استان بروند تا آنجاها هم توسعه یابند.

در بند سوم که فرموده اید نخبه کشی و…
برادر عزیزم !قاتل نخبه ها در شهرستانهای گچساران و باشت از گذشته تا کنون گروهی جز این خانواده نبوده اند زیرا اسطوره شکنی و اسطوره گریزی را در بارگاه ظلم خوانین واجدادشان که از گاهی از مشاورین و گاهی از نوکران خان بوده اند آموخته اند به عنوان مثال مستند:

حدود 90 سال پیش پدر بزرگ ایشان بر سیدان مظلوم سراببیز نهیب می زد که کار خود را تعطیل کنند وگاو آهن ایرانی (خیش)را از سراببیز تا باشت بر دوش کشند و برای خان شخم بزنند که در آن صحنه مردی غیور از سیدان مظلوم حمایت کرده مظلوم پیروز شد و ظالم ساقط ولی اسطوره کشی از همانجا آغاز شد که قاتل آن ظالم دست کوتاه را که با حمایت خان نهیب می زد، در خانه ی دخترش کشتند.(مستند تاریخی) در زمان کنونی هم تحقیر و حذف ناجوانمردانه ی حاج علی شریفی در دور ه ی احتمالا ششم مجلس توسط عموزاده و برادر خانم ایشان به نحوی که صبح زود به درب خانه ی طرفداران ایشان رفتند و به مردم گفتند که در آخرین ساعت دیشب (شب قبل از رای گیری)حاج علی شریفی با بهرام تاجگردون صلح کرده است و به نفعش کنار رفته و فرصتی برای تکذیب طرفداران شریفی برای این شایعه و عوامفریبی بزرگ و ناجوانمردانه نبود.و این مسئله باعث انزوای سیاسی علی شریفی و ظلم محرز و مهاجرت ایشان شد.

و اما در پاسخ پاسختان:
من در آغاز عریضه ام عرض کرده ام “در نقد اقای تاجگردون و نفی دفاعیه ی شما” پس دوست عزیزم معلوم است از سر احساسات و تعصب پاسخ گفته اید و عرایضم را به دقت نخوانده اید لطفا دوباره بخوانید و مطمئنم اگر دوباره بخوانید جوابتان را پس خواهید گرفت عین جمله ی من این است.”. بنا به دلایل زیر به نقد ایشان و نفی نظرات جنابعالی می پردازم .”

پس لطفا نقد و نفی را ادغام نفرمایید من نماینده را نقد و فرمایشات جنابعالی را نفی کرده ام و در مقوله ی نفی میدان باز است و به گیومه نیازی نیست. با تشکر 09179413373 در صورت قانع نشدن تماس حاصل فرمایید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کاندید گفت:

  جناب آقای اسدپور فکر نمیکنید؟که فقط دارید جنبه ی منفی را دنبال می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟
  استاد پادیاب آقای تاجگردون را از جنبه ی ملی نگریده اندولی شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  باعث اندوه وتاسف است.

  • ناشناس گفت:

   جناب کاندید دوست قدیمی و نمک نشناس محترم اندوه و تاسف در ناسپاسی و بد عهدی است .

 • نخبه استان گفت:

  عزیزان کامنت نویس کسی که با شهامت در مقابل بی عدالتی می ایستد احساساتی نیست و اگرچه معمول نیست اسمش را زیر کامنتا بنویسه ولی با صراحت لهجه خودش با نام خودش در این نابرابری قدرت نامش را می نویسه اسطوره است نه احساساتی و ما که اسممان را نمی نویسیم از به نقد کشیدن می ترسیم و احساسی نظر میدیم.

  • بهلول گفت:

   پاسخ به نخبه : نخبه جان شما بر چه اساس با نام حقیقی مبارک کامنت نگذاشتی ؟

 • ملا نصرالدین گفت:

  جناب اقای اسدپور لطفا اگه اعتبار داری یه زنگی به ما بزن

 • ناشناس گفت:

  احسنت حرف دلمونو زدی

 • دبیر گفت:

  کاش بودن احساس مینوشتی و مشکلات شخصی را وارد نمیکردی.کاش یه لحظه فکر میکردی که استاد دانشگاه هستی .ای کاش….

 • پاتاوه گفت:

  جناب اقای قدیم…فقط ی سوال از شما میپرسم چرا ننوشتی ک اقای اسدپور .اتفاقن من فامیلیشو نمیدونستم جوانان استان اسمشو گفته بلد شدم… شما هم از از اقای تاجگردونی ک اینهمه از بدیش نام میبرید چیزی کم ندارید… چون خودش مث اینکه گفته بلندگو دارش بودم ..پس خیانتکاره اگه اینجوریه… ای داد و بیداد ..اخ و بخت مردم بیراحمی ک چنین افرادی توش پیدا میشه..!!

 • قدیم گفت:

  خوب و رسا نوشته اید
  مطالب خوبی را برای تنویر افکار عمومی قید کرده اید

 • دانشجو گفت:

  باسلام.
  الان نظرات شما از روی احساسه یا آقای پادیاب!!؟
  نظرات شما مغروضانه است یا آقای پادیاب!!؟
  جالبه شما هر اتفاق و مشکلی رو به سیاست ربط دادین..حتی مشکلات شخصی رو هم وارد این بحث کردین که هر کسی خونده باشه متوجه میشه فقط از روی احساسه!
  اصلا منطقی و علمی نبود..فقط از روی احساس بود.

  • اصلاحات گفت:

   دانشجوی عزیز شما املا بیشتر بنویسید مغرضانه -مغرضانه – مغرضانه …….
   اگر از سیاست و شهامت سر در می آورید مداحی و پاچه خواری نکنید جواب من و شما به استاد اسدپور احساساتی است چون اسم نداریم ایشان که اسمش را نوشته و مطلبش را به تاریخ ایل باوی مستند کرده از مردم بپرسی متوجه می شی ایشان حداقل از شما جلوتره.

 • جوانان استان گفت:

  سلام
  جناب آقای اسدپور
  ما جوانان استان از محضر جنابعالی چند سوال داریم امیدوارم از روی راستی نه از روی احساسات جواب دهید.
  1_شما اینهمه سوابق خانوادگی آقای تاجگردون را قبل از بلندگو بدست گرفتن برای ایشان میدانستید یا بعد از اینکه بندگو را از شما گرفتند
  2_ اگر از اول میدانستید چرا بلند گو ایشان شدید و به جوانان و مردم استان خیانت کردید
  3_اگر هم بعد از گرفتن بلندگو به اینها رسیده اید که دیگر دیر و بی فایده است چون منافع شخصی بوده و سودی برای استان ندارد
  بویر احمد به افرادی که بدنبال منافع شخصی خودهستند و با از دست دادن منافع خود به فکر استان و جوانان میفتند نیازی ندارد.
  با تشکر

  • ناشناس گفت:

   ا-ایشان تا سه سال پیش موجه بوده اند
   2-دفاع از ایشان خیانت نیست ولی دیگه باید ایشان به بقیه میدان بدن تا نخبه های دیگه وارد صحنه ی سیاست منطقه بشن.
   3-نویسمده غیر از خدا تا بحال از کسی نفع شخصی نبرده است. منت خدای را …..

 • محمد گفت:

  نظری عالی ولی متاسفانه کینه ای

 • ناشناس گفت:

  بنده خدا اقای اسدپور انگارخیلی دلش پراست، وبه هردری میزنه که فکری به حال اقای تاجگردون کنیدکه داره نخبه کشی میکنه وحقوق دیگران راپایمال کرده وتظلم خواهی ازنماینده خیرگان شده ،ازکسی بعنوان عضو هیئت علمی دانشگاه بعیده که اینقد کینه توزانه قلم بزنه ،اقای پادیاب فقط فرموده که آقای تاجگردون بااین ویژگیها وعملکردی که داره باید یه فرصت حسابش کنند برای توسعه وپیشرفت استان وحتی تلنگری به مخالفت آقای تاجگردون با پست خودش زده ولی نظرفراشخصی وجغرافیایی داره،

  • جبهه ی اصلاحات گفت:

   آقای پادیاب چه برجستگی داره که میخواد تاج را معرفی کنه ،مردم عقل دارن ،تدبیر هم دارن و…حقا که خودتی!!!

 • واقع بین گفت:

  انصافا باید ازاین دیدگاهها تاسف خورد ؛ آقای اسد پور تاجگردون چه کمتر از نوبخت دارد یا خود آقای پادیاب را نسبت به آقای فانی مقایسه کنید , میدانی علت چیه ؟همین افکار کوچک باعث شده که استان ما رشد نکند وجایگاهی در سطح کلان مملکتی نداشته باشیم , بیایید مثبت بیندیشیم تا از قافله عقب نمانیم .

  • ع.ا گفت:

   نظر نویسنده کوچک نبوده که تونسته شما را عصبانی کنه ولی نظر بی نام آنقدر کوچک است که وقت نویسنده را می گیرد تا در چند سطر نصیحتش کند ،لطفا خودتان را ذلیل نکنید.خوکم بینی خوب نیست.قدرت نوازی نکنید یا قدرت طلب نباشید.با شخص مبهم حرف زدن سخت است خدا به را ه راست هدایتت کند تا التماس و پاچه خواری را کنار بگذاری.

 • کارشناس ارشد استانداری گفت:

  برادر بزرگوار آقای اسد پور … چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید , جناب دکتر پادیاب درقلعه دنا نسبت به استان فکر میکند وشما بقول محلی بند چاله !!!

  • اصلاحات گفت:

   و شما کارشناس محترم استانداری در چاه خودکم بینی و مداحی قدرت ،چون شما نظر مخالف را کوته فکری و نظر موافق را ارزش می بینید

 • فرهنگی از باشت گفت:

  آقای اسد پور ؛استاد پادیاب جناب دکتر تاجگردون را ازنگاه ملی مورد بحث قرارداده اند که ایشان قبل از آنکه تهدید برای استان باشند فرصت است وبراساس عقل ودرایت باید از این فرصت استفاده شود اما متاسفانه شما کمی تنگ نظری به خرج داده وهمان نخبه کشی درد اصلی مردم استان ما را پیشه خود قرار داده اید وبا خرده اندیشی مطالبی بی ربط نسبت به موضوع ارایه داده اید که جای بسی تاسف است ازدیدگاه یه نیروی علمی ودانشگاهی !! به قول شاعر گل شبدر چه کم ازلاله قرمز دارد ! کمی دیدگاه خود را بالاتر برده واز مباحث جز دراستان فاصله بگیرید ومثبت بیندیشید ومطلب استاد تحت عنوان تاجگردون فرصت است نه تهدید را دوباره مطالعه کنید.

 • بهلول گفت:

  آقای اسد پور شما در مطلب قبلی خود نوشته اید که در دور گذشته ، بلندگوی دکتر تاجگردون بوده اید و اکنون به این پاراگراف خودت در پست فوق (( حدود 90 سال پیش پدر بزرگ ایشان بر سیدان مظلوم سراببیز نهیب ))) دقت کن و پاسخ بده آیا آن موقع که بلندگوی ایشون بودی مسائل نود سال پیش را می دانستی ؟ آیا در زمانی که شما بلندگوی ایشون بودی قضیه شهرام شریفی را میدانستی ؟ آقای اسد پور از مطلب شما این برداشت را دارم که شما بخاطر بلندگو بودنتان مزدی میخواستی ولی برآورده نشده و این میرساند که آقای تاجگردون آدمی نیست که به کسی باج بده . لطفا پاسخ بده

  • ناشناس گفت:

   حیف بهلول .ایشان نگفته بلندگو رو دوش دنبالش بوده و منظور از بلندگو دار منظور مجازی بوده و مبلغ ایشان بوده لطفا به توسعه ی سیاسی ذهن زنگار گرفته ی خودت بپرداز .قضیه ی شریفی مربوط به عموی ایشان بوده ولی ایشان تا سه سال پیش موجه بود و اهل اصلاحات ولی بتازگی خط و خطوط خودش را درهم کرده و ابهام دار شده.

 • فرهنگی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید جناب فک نمیکنید غرض شخصی با جناب دکتر تاجگردون دارید من چند روز مطالبو دارم پی گیری میکنم میبینم ک شما ب مسائل خانوادگی و شخصی طرف دارید نکته میگیرید و این اصلن رسم ادب نیست. خاهشن در سطح بالاتری ب مسائل نگاه کرده و بیندیشید … واقعا تاسف میخورم .

پربازديد