تاریخ درج خبر : 1394/10/02
کد خبر : ۵۲۷۸۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

آرامش ثبت نام می کند؟/ ممانعت ناظر شورای نگهبان

با وجود این که در بعضی از رسانه های محلی خبری از ثبت نام خانم فرزانه آرامش، رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای منتشر شده بود مشکلی در ثبت نام ایشان به وجود آمده که ثبت نام ایشان در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

به گزارش سایت استان، خبرها حاکی از آن است که ناظر شورای نگهبان در محل ثبت نام به دلیل عدم استعفای ایشان از سمت ریاست آموزشکده فنی و حرفه ای دختران از ثبت نام اولیه خانم آرامش جلوگیری کرده است.

با اعتراض خانم آرامش به این رای قرار شد که تا فردا جواب نهایی ثبت نام یا عدم ثبت نام این کاندیدای اصلاح طلب از طریق مراجع بالاتر و مسئول مشخص شود.

هواداران خانم آرامش که در محوطه فرمانداری حضور داشتند با حضور ایشان و درخواست از این هواداران خواهان ترک محوطه فرمانداری از جانب آن ها شد.

IMG_0405 IMG_0404 IMG_0402

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فرزندایل گفت:

  آخی دانشکده فنی، زخمی دوران ها، خوشحال شدم که یک بانوبه خودشهامت ثبت نام راداده به امیدموفقیتت خانم آرامش

 • همتی گفت:

  طبق قانون ایشون بایستی استعفا می دادن ماده 29 بعد از بند 28 آمده – رؤسا و سرپرستان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی اعم از دولتی و غیر دولتی و رؤسا و سرپرستان واحدها و شعب آنها،

  • همشهری گفت:

   دوست عزیز قانون مورداشاره حضرتعالی در باره شغل و مسئولیت هایی که مشمول استعفا میشوند صراحت لازم را نداشته و تبصره و بندهای الحاقی آن باعث ایجاد ابهاماتی در این خصوص گردیده است . بهمین خاطر ثبت نام ایشان موکول به نتیجه استعلام وکسب اطلاع از مراجع بالاتر گردیده است .

 • همتی گفت:

  طبق قانون ایشون بایستی استفا می دادن ماده 29 بعد از بند 28 آمده – رؤسا و سرپرستان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی اعم از دولتی و غیر دولتی و رؤسا و سرپرستان واحدها و شعب آنها،

 • همتی گفت:

  خب بایستی استعفا بدن هم این طبیعیه !!!!!!!!

پربازديد