تاریخ درج خبر : 1394/10/02
کد خبر : ۵۲۷۸۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسخی به دروغ پردازی های رسانه عصر دنا

رسالت خبرنگاری در استان کهگیلویه و بویراحمد به حدی نزد کوچه بازاریان به سخره گرفته می شود که بیشتر خبرنگاران دلسوز هم استانی دیگر نمی توانند سرشان را هم بالا بگیرند.

وقتی که هیچ ثبت نامی انجام نشده است و یک ساعت قبل از حضور خانم فرزانه آرامش در فرمانداری بویراحمد، رسانه (شاید گذاشتن نام رسانه برای این سایت جفایی بیش نباشد) یا تریبون تبلیغاتی شخصیت ها و نهاد های خاص خبر ثبت نام اولین کاندیدای اصلاح طلب را تیتر خود کرد، همه خبرنگاران حاضر در فرمانداری را شوکه کرد.

همه خبرنگاران مستقر در سالن فرمانداری از یکدیگر می پرسیدند که چه زمانی خانم آرامش در این مکان حاضر شده و ثبت نام کرده است. با توجه به خبری که در این رسانه افراد خاص منتشر شد صحت این مطلب را از مسئولین ثبت نام فرمانداری سراغ گرفتیم که خود مسئولین هم شوکه شدند.

اما ساعتی بعد این کاندیدای اصلاح طلب با حضور در فرمانداری برای ثبت نام اقدام کرد که در بدو ورود و در پاسخ به سوال خبرنگار سایت استان در رابطه با خبر سایت «مستقل» عصر دنا با ابراز تعجب از این موضوع گفت: من وقتی این خبر را شنیدم تعجب کردم که چطور چنین خبری بر روی رسانه ها قرار گرفته است.

با توجه به عدم ثبت نام فرزانه آرامش و مشکلاتی که برای ایشان به وجود آمده و ثبت نام ایشان به روزهای بعد موکول شده، این رسانه همچنان تیتر ثبت نام کاندیداتوری اولین زن در استان را عوض نکرده و همچنان در اقدامی عجیب و بهت آور بر روی آن تاکید دارد.

با توجه به استقرار خبرنگار سایت استان و گزارش لحظه به لحظه اخبار انتخابات در بویراحمد و دنا، معلوم نیست آقایان مسئول سایت «بدون مجوز عصر دنا» چه رسانه ای را در خواب می پندارند؟ حضور دستپاچه شما در فرمانداری بویراحمد و چهره مشوش شما، خود گواه خیلی از مسائلیست که زینده نیست به چنین مسائلی بپردازیم.

همچنان امیدوارم که رسانه های محلی استان دست از این بی اخلاقی ها برداشته و به جای ترویج دروغ پردازی و شانتاژهای خبری در ارائه رسالت واقعی خبرنگاری دقت بیشتری داشته باشند.

ایمان اشکوه، عضو تحریریه سایت استان

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دوست گفت:

    دقیقا هم همین طور است؛ دیگران خود خواب اند و از خبرنگاری فقط “وجه خبر” را درک نمودند و هم دستی با بعضی مدیران وجهی!!! و دیگران را خواب می پندارند.

  • همتي گفت:

    خوب حالا چی شده ؟

پربازديد