تاریخ درج خبر : 1394/10/02
کد خبر : ۵۲۷۸۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

حجت خواه برای انتخابات مجلس در کهگیلویه ثبت نام کرد

عضو شورای شهر دهدشت برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم در حوزه کهگیلوبه بزرگ نام نویسی کرد.

ساعاتی قبل سهراب حجت خواه عضو شورای شهر دهدشت با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای کاندیداتوری در انتتخابات مجلس دهم حوزه کهگیلویه بزرگ نام نویسی کرد.

لازم به ذکر است که حجت خواه چند ماه قبل از شورای شهر دهدشت برای کاندیداتوری مجلس دهم استعفا داده بود که این استعفا از سوی شورای شهر دهدشت پذیرفته نشد.

با تغییر قانون مربوط به ثبت نام اعضا شوراها در انتخابات مجلس دهم از سوی شورای نگهبان حجت خواه توانست در انتخابات مجلس ثبت نام کند.

سهراب حجت خواه عضو شورای شهر دهدشت و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت می باشد که در انتخابات شورای شهر با حمایت پرشور مردم ودانشجویان با بیشترین رای و به عنوان نفر اول به شورای شهر دهدشت راه پیدا کرد.

20151222_131900

منبع: کهگیلویه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فریدون هاشمی گفت:

    حضور جوان دانشمند و شایسته و چهره جوان و خوشفکر محبوبی که می تواند باور جوانها و شور و هیجان آنها را در مشارکت در سازندگی و باروزی داشته های فکری، اعتقادی، علمی، نیروی انسانی، استعدادهای اقتصادی و اجتاعی و… برانگیخته و با داشتن مولفه های مختلف موثر در نمایندگی شایسته مردمی خوب و دوست داشتنی و با استعداد، مایه خوشحالی و امیدواری ماست.
    با تمام وجودم برای دکتر حجت خواه آرزوی پیروزی و موفقیت دارم و همه دوستان خردمند و اندیشمند را دعوت می کنم همراه و همگام با ایشان باشند.
    به امید اینکه نسل جوانتر ما با نگاه و برنامه های تازه روحی سرشار از نشاط و باروری و پیروزی در کالبد جامعه بدمند.

  • م گفت:

    زنده باد دکتر مردمی

پربازديد