تاریخ درج خبر : 1394/10/03
کد خبر : ۵۲۷۹۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت:

مشکلات 95 واحد صنعتی در 23 کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان مطرح شد

IMG_3522رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در 23 کارگروه اصلی و فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مشکلات 95 واحد صنعتی و معدنی مطرح و تصمیمات لازم اخذ شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان روند بسیار مثبتی را طی نموده است افزود: کهگیلویه و بویراحمد جز استانهای برتر در برگزاری جلسات، پیگیری مصوبات و رفع مشکلات واحدهای صنعتی در سطح کشور بوده است.
دیودیده اظهار داشت: 741 پروانه بهره برداری صنعتی در سطح استان صادر شده که از این تعداد 264 مورد در شهرک های صنعتی مستقر شده اند.
وی با اشاره به اینکه عمده واحدهای صنعتی بزرگ استان در خارج از شهرک های صنعتی قرار دارند اظهار داشت: افزون بر 80 درصد واحدهای تولیدی خارج از شهرک های صنعتی فعال هستند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد گفت: 23 کارگروه اصلی و فرعی تسهیل و رفع موانع تولید استان 145 مصوبه داشته که از این تعداد 73 مصوبه اجرا و 72 مصوبه دیگر در مراحل نهایی اجراست.
دیودیده عمده مصوبات این جلسات تعیین تکلیف بدهی های بانکی، تامین مالی و تسهیلاتی و تامین زمین و محدوده معدن دانست.
وی خاطر نشان کرد: تشکیل جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در واقع حمایت از واحدهای تولیدی است و مدیران باید با توجه به قانون تسهیل و رفع موانع تولید از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری کنند و بررسی مصوبات جلسات را از اولویتها قرار و شرایط سرمایه گذاری را در استان فراهم نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد