تاریخ درج خبر : 1394/10/03
کد خبر : ۵۲۸۰۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار جمعی از هم استانی‌ها با دکتر تقوی نژاد/تصاویر

photo_2015-12-23_17-07-40شب گذشته جمعی از هم استانی های مقیم تهران و تعدادی از مسئولین استانی با آقای سید کامل تقوی نژاد دیدار داشتند.
در این جلسه که به مناسبت انتصاب تقوی نژاد به سمت ریاست کل سازمان مالیاتی کشور برگزار شد، آقای تقوی نژاد به تشریح و مقایسه بخشی از فعالیت ها در سمت پیشین (در بانک سپه) و برنامه هایش در سازمان مالیاتی پرداخت. تقوی نژاد گفت: با توجه به وضعیت کاهش قیمت نفت در بازار جهانی، بخش مهمی از تکیه دولت به درآمد های غیر نفتی خواهد بود و از این جهت سال سختی را در پیش رو خواهیم داشت که با تلاش و توکل از عهده مدیریت آن برخواهیم آمد.

جلسه دیدار مدیران و مسئولین کشوری و استان تهران، کهگیلویه و بویراحمدی با معاونت وزیر اقتصاد و دارایی ایران

جلسه دیدار مدیران و مسئولین کشوری و استان تهران، کهگیلویه و بویراحمدی مقیم پایتخت با جناب آقای دکتر سید کامل تقوی نژاد معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان مالیاتی کشور در محل سالن جلسات سازمان مالیاتی برگزار شد.

ابتدا مدیران و مسئولین به ارایه نقطه نظرات و بیان پیشنهادات خود پرداختند که خلاصه و اهم آنها به شرح زیر می باشد:

  • تبریک تصدی معاونت وزارت اقتصاد و دارایی ایران توسط نیروی توانمند یک کهگیلویه و بویراحمدی که مایه مباهات هم استانی های عزیزمان می باشد.
  • ارتقاء و بکارگیری نیروهای توانمند علمی و تخصصی در راستای بهبود روشها و افزایش کارایی و بهره وری در سازمان نظام مالیاتی کشور.
  • اصلاح نظام مالیاتی کشوردر وضعیت خطیرکنونی اقتصاد کشور.
  • ادامه پیگیری های تامین منابع مالی پروژه های نفت و پتروشیمی جنوب کشور به خصوص پروژه های پالایشگاه بید بلند، پتروشیمی گپساران و پتروشیمی دهدشت، با توجه به تشکیل بزرگترین کنسرسیوم تامین منابع مالی پنج بانک ایران با محوریت بانک سپه ایران.

درپایان  دکتر سید کامل تقوی نژاد ضمن تشکر از تبریک و ابزار لطف از هم استانی های، در سخنانی گفت: اقتصاد مقاومتی بر اساس سیاست های کلی کشوری باید پیاده سازی شود و اصل اقتصاد مقاومتی مبتنی بر ظرفیت مالیاتی کشور، تولید داخلی و نیروهای توانمند و متخصص داخلی بنا شده است. به عبارتی فرایند تولید از مرحله خام تا مرحله قطعه در بازار بایستی در داخل صورت گیرد و این جان مایه اقتصاد مقاومتی است که باید این تولید درون زا شود و درآمد های کشور باید ماهیتی درونی داشته باشند، تا در راستای “منویات مقام معظم رهبری” بتوانیم در موارد خاص که دشمنان انقلاب اسلامی اقتصاد کشور ما را نشانه گرفتند، بتوانیم بر پایه و بنیانهای اساسی اقتصاد داخلی تکیه و بسلامت عبورو امنیت کشور را تضمین کنیم. الحمدالله امنیت یک گوهر ناشناخته ای در کشور ماست و در حال حاضر کشور ما جز امن ترین کشورهای دنیا است و می توانیم بگوییم این امنیت حتی در خیلی از کشورهای سرمایه داری تضمین شده نیست.

معاون وزیر اقتصاد همچنین گفت: ما باید در راستای رشد اقتصادی تا 8 % درصد “نظر مقام معظم رهبری”، اصلاح نظام مالیاتی کشور، بکارگیری روشهای تحقق سلامت نظام مالیات و اقتصاد تلاش نماییم. لازم به توضیح است که این مدیر ملی پیش از این مسئولیت مهم، مدیر عامل بانک سپه کشور را عهده دار بودند و تحول اداری ارزنده ای در سیستم بانکی بجا گذاشتند.

این جلسه هم اندیشی در سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد.
خبرنگار: تهران- خشایار آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    با امید به موفقیت دکتر سید مجتبی تقوی نژاد، مدیر موفق روابط عمومی بیمه آرمان…جانشین خلف سید کامل عزیــــز

  • از روستایی بوستان بزرگ گفت:

    با نام خدا …. تبریک ، تبریک ، و به امید موفقیت روز افزون همه ی هم استانی هایی عزیز در بالاترین پست های کلیدی کشور و اللخصوص دکتر بزرگ حاج نادر جنتی معاون توسعه و مدیریت نیروی انسانی سازمان امور مالیاتی کشور

پربازديد