تاریخ درج خبر : 1394/10/03
کد خبر : ۵۲۸۰۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -
توضیحات مهندس پناه بر مصاحبه خود با سایت استان

غلامرضا پناه: سید باقر موسوی جهان آباد اصلی ترین لیدر اصلاحات است

IMG_7164

مهندس پناه در مصاحبه‌ای در غرفه شبکه نظر در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها با خبرنگار سایت استان صحبتهایی درباره انتخابات داشتند که گفته می شود تیتر انتخابی متناسب با متن صحبتهایشان نبود.

با توجه به مسائل مطرح شده پس از درج مصاحبه ای از بنده در سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، لازم دانستم توضیحاتی هرچند کوتاه جهت آگاهی هرچه بیشتر خوانندگان شریف هم استانی ارائه دهم:

اصلاحات به معنی بازگشت به قانون و جمهوریت نظام و بازگشت به تمام اهداف مقدس انقلاب اسلامی است و این حرکت از سال های اولیه انقلاب آغاز شده است که گاهی این حرکت را نیروهای خط امام (ره) و یا چپ مینامیدند؛ و بعد از انتخابات سال 76 نام اصلاحطلبان بر آن گماشته شد و به فراخور زمان احزاب، گروه ها و اشخاص مختلف که خود را همفکر و همراه این گفتمان می دانستند به جرگه حامیان و رهبران آن پیوستند. بر کسی پوشیده نیست که خوشبختانه در سه دهه گذشته، همیشه به تعداد حامیان این جریان افزوده شده است.
اصلاح طلبان این بار نیز برای اصلاح امور سیاسی و اقتصادی در کشورمان پیش قدم شده اند و گفتمان اصلاح طلبی با رعایت اصول اخلاق در سیاست باید به رقبای خود نشان دهد که برخلاف روال معمول آنان ، سیاست را نیز می شود با پوشاندن لباس اخلاق آراسته و پیراسته کرد. در گرماگرم تبلیغات انتخاباتی و در حالی که مستان قدرت برای پیروزی و کسب منصب می روند تا رقیبان را در اوج بی انصافی به باد انتقاد گرفته و شخصیت دیگران را نردبان ترقی خود نمایند، کاندیداهای اصلاح طلب در حالی که هشت سال از تمامی زوایای قدرت و تشکیلات اداری مملکت به دور بودند، حاضر نمی شوند با زیر پا گذاشتن اخلاق انگی ناروا به دیگران وارد نمایند.
در مصاحبه ای که در حدود دو ماه قبل انجام شده و در هفته اخیر در سایت وزین استان کهگیلویه و بویر احمد آمده متاسفانه گویا به دلیل کج سلیقگی یا عجله تیتری نامناسب انتخاب شده و موجب تعجب اینجانب گردید. خوشبختانه همانطور که انتظار می رفت اکثریت خوانندگان با خواندن کامل متن مصاحبه متوجه این مسئله شده اند و در پیام های شخصی و کامنت های مختلف این نکته را اشاره فرموده اند.
و اما پیرامون تیتر عجیب مصاحبه که لیدر اصلی جریان اصلاحات برادر عزیزم آقای سید باقر موسوی جهان آباد را اصلاح طلب نمی داند ، مگر می شود در استان کهگیلویه و بویر احمد به دنیا آمد و فراموش کرد که سید باقر موسوی از جهاد سازندگی تا به امروز چگونه با همین گفتمان در قلب آحاد مردم استان به عنوان نماد شجاعت، اخلاق و همراه و هم نفس ملت جای گرفته است. آقای موسوی جهان آباد از اولین اصلاح طلبان استان است که به عنوان اصلی ترین لیدر این جریان در سطح کشور شناخته شده است و همانطور که اشاره نموده ام در انتخابات مجلس دهم در حوزه بویر احمد و دنا گزینه اصلی و بلامنازع خود را سید باقر موسوی می دانم و بعد از ایشان هم نظر شورای اصلاح طلبان استان را ملاک انتخاب خود قرار خواهم داد .
یادمان نرود اصلاحات در طول دوره های مختلف نشان داده است که با ورود اخلاق به سیاست توانسته است در صورت به وجود آمدن شرایط برابر در انتخابات نظر و قلوب ملت آگاه و فهیم ایران را به خود جلب کند .
اینجانب معتقدم ظرف اصلاحات بسیار بزرگ تر از آن چیزی است که بنده به خود اجازه دهم که اگر فردی به طور شفاف بارها در جلسات مختلف به بیان مواضع اصلاح طلبی می پردازد، بر او خرده دیر آمدنش به جرگه اصلاح طلبان را بگیرم، زیرا از رهبران این گفتمان بارها و بارها شاهد این اخلاق حسنه بوده ام که سعی در گسترش و افزایش ظرفیت های این گفتمان در قسمت های مختلف نظام داشته اند.
در پایان ضمن تشکر از سایت استان کهگیلویه و بویر احمد از عموم مردم شریف استانم خواستارم که با حمایت قاطع از کاندیدای اصلح اصلاحات (سید باقر موسوی جهان آباد) به توسعه و آبادانی هر چه بیشتر استان مظلوم و محروم خود یاری رسانند.
غلامرضا پناه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عبدالله گفت:

  زنده باد مهندس پناه

 • حسین.م گفت:

  مهندس پناه به طور رسمی سید رو حمایت میکنه و خودشون هم از تهران مورد حمایت بزرگان اصلاحات هستند و دلواپسی بعضی ها نشان از ترس است مردان بزرگ همیشه بزرگند به امید موفقیت

 • ناشناس گفت:

  زنده باد مهندس پناه
  رای ما پناه، وکیلی، دلاویز ، موحد
  فقط لر

 • عبدالله عسگری گفت:

  درود بر مهندس پناه و سید باقر موسوی
  زنده باد اصلاحات
  یاسوج سید باقر
  تهران پناه

  • دانشجوی دکتری حقوق گفت:

   کی را با کی مقایسه کرده ؛ واقعا خنده داره ….

 • اصلاحات گفت:

  درود بر مهندس پناه به امید پیروزی در انتخابات مجلس دهم تهران

 • داور گفت:

  زنده باد اصلاحات
  ایشالا سید باقر از باسوج
  مهندس پناه و دکتر وکیلی هم ازتهران
  و دکتر مندنی پور هم از شیراز این دور در انتخابات مجلس پیروز بشن

 • نامه ای به دکتر هدایتخواه گفت:

  سلام بر هدایتخواه
  سلام بر یار همیشگی احمدی نژاد

  آقای هدایتخواه بخاطر مردم بویراحمد بیابه صحنه انتخابات مجلس. تو رو خدا صحنه انتخابات را ترک نکن.

  بخدا روشنفکر و زارعی و نیکبخت هر سه تاشون هم جمع بشوند حریف سید باقر موسوی نمیشوند!

  دکتر تو رو خدا بیا که سید باقر موسوی دیروز با لشکرش اومد!

  بخدا اگر نیایی سید باقر موسوی با قاطعیت انتخابات بویراحمد را میبرد!

  دکتر هدایتخواه بداد اصولگرایان بویراحمد برس چون هیچکدام از کاندیدای اصولگرایان(زارعی و نیکبخت و روشنفکر) حریف سید باقر لیدر اصلاحات نمیشوند!

  سید باقر برای خودش کسی است و بال و پرش اونقدر کلفت است که یک شیر هم به این راحتی حریفش نمیشود.

 • parvizi گفت:

  انشاءالله که به یاری حق و حمایت دوستان و همشهریان عزیز، مدیر خوش فکر و توانا جناب آقای دکتر پناه را راهی بهارستان می کنیم.
  با آمدن مهندس بهار زودتر آمد.

 • ارجمند گفت:

  سلام بر سید باقر
  درود بر پناه

 • ناشناس گفت:

  ضمن احترام به همه کاندیداها، دکتر رهام یزدان پناه نخبه علمی و ملی کشور، دلسوز مردم، متدین واقعی و نه متظاهر، اهل فکر و ایده، دارای بیست سال تجربه عملی و میدانی، به همت همه مردم بویراحمد علیاء، وسطی و سفلی پیروز میدان خواهد بود. زنده باد کهگیلویه و بویراحمد و پیروز باد دکتر رهام یزدان پناه

 • شاهپور گفت:

  رای ما به دکتر بهرامی است نه شما بلکه هیشکه نمی تونه برای ما تعیین تکلیف کنید

 • محمد گفت:

  خدا وکیلی هر کس مصاحبه قبل پناه رو میخوند و از قدیم پناه رو میشناخت میدونست که سید باقر و پناه رفیق ٢٠-٣٠ ساله هستن و با این حرفا به رابطشون خدشه ای وارد نمیشه .
  رای ما سید باقر موسوی

 • ناشناس گفت:

  جناب دکتر پناه
  متاسفانه در اینجا هنوز نقد دوران نقاهت خود را می گذراند و به بلوغ نرسیده است و دو ستان به جای نقد منصفانه نقد مغرضانه دارند چه کسی اصلاح طلب است و نمی داند که شما به جای اینکه در مرکز بنشینی و و مثل بعضی ها باارامش زندگی کنی ولی نیم نگاهی به بویر احمد داری و مسایل را رصد می کنی و نظر می دهی. چندین بار به نمایندگی از موسسه کوثر با مسولین استان جهت سرمایه گذاری نشست داشتی و قرارداد 200میلیاردی با استان منعقد کردی ایا تا حال کسی یاد کرده است!؟

پربازديد