تاریخ درج خبر : 1394/10/04
کد خبر : ۵۲۸۰۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

جوابیه روابط عمومی بیمارستان امام سجاد به درج یک خبر در سایت استان

مدیریت محترم سایت استان کهگیلویه و بویراحمد

با سلام

احتراما پیرو درج مطلبی تحت عنوان  «نبود دستگاه سی تی اسکن در یاسوج  جان بیماران را در این شهر تهدید می کند» در تاریخ اول دی ماه نودو چهار در سایت استان، توضیحاتی در ذیل می  آید که انتظارمی رود باتوجه رویکرد حرفه ای و اخلاقی سایت استان  در مکان مناسبی از سایت درج شود.

در شروع مطلب مذکور آمده است که مدت زیادی است که دو دستگاه  سی تی اسکن در بیمارستان های امام سجاد و شهید بهشتی یاسوج خراب شده و بیماران برای گرفتن سی تی اسکن باید به شهرهای همجوار مراجعه کنند.

به اطلاع شما و همشهریان عزیز می رساند که بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج از ابتدای تاسیس تا کنون فاقد بخش سی تی اسکن بوده ولی  در چندماه اخیر واز محل اعتبارات طرح تحول نظام سلامت  و با پیگیری های رئیس و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان  و تلاش های رئیس و پرسنل بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج، بخش سی تی اسکن این بیمارستان در حال احداث وراه اندازی می باشد و به امید پروردگار در روزهای آینده به همشهریان عزیز خدمات تشخیصی – درمانی ارائه می نماید.

بدیهی است که با توضیحات فوق طرح خبر  خرابی دستگاهی که هنوز نصب و راه اندازی نشده صحیح نمی باشد.

روابط عمومی بیمارستان آموزشی درمانی امام سجاد (ع) یاسوج

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حميد گفت:

    اقای … شمابه چه توقعی چنین درخواستی از مردم غیور بویراحمد می کنید هرخانواده ای بویراحمد ی راکه حساب کنیم تحصیلاتشون از شما بیشتره وتعدادرای دهندگانشون هم از شما بیشتره ورشادتشون درجبه وجنگ از شما بیشتره وحتی درمسا ىل سیاسی هم همینطورپس لطف کنید فرمان رافقط به افراددرجه یک خانواده خودت بدهید

  • ناشناس گفت:

    تشکر از تلاشتون و سپاس از پاسخگویی. انشاالله بزودی شاهد راه اندازی سی تی جدید امام سجاد باشیم.

پربازديد