تاریخ درج خبر : 1394/10/05
کد خبر : ۵۲۸۲۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

آزیتا غلامی: بانوان هم استانی در حوزه‌های اجتماعی و مدیریتی حضور موثر دارند

دبیر کانون زنان و خانواده حزب کارگزاران سازندگی کهگیلویه و بویراحمد در نشست کانون زنان و خانواده کارگزاران سازندگی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اثرگذاری حضور بانوان در سطوح مختلف جامعه به خوبی قابل مشاهده است، اظهار کرد: البته حضور زنان در جامعه و مسائل اجتماعی نباید به وظیفه اصلی بانوان که تربیت نسل آینده است لطمه وارد کند.
آزیتا غلامی در ادامه با اینکه زنان استان کهگیلویه و بویراحمد پس از انقلاب اسلامی در مسیر رشد و توسعه اجتماعی قرار گرفته اند، بیان کرد: امروزه ما شاهد حضور موثر بانوان هم استانی در حوزه‌های مختلف اجتماعی و مدیریتی هستیم.
غلامی افزود: یکی از مسائلی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که به بانوان نخبه و توانمند هم استانی میدان بیشتری داده شود و آنان بیش از پیش خود را باور کنند تا بتوانند توان اجرایی و استعدادهای خود را هرچه بیشتر بروز دهند.
دبیر کانون زنان و خانواده کارگزاران سازندگی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیرشاهد حضور بانوان هم استانی در صحنه های سیاسی و انتخاباتی بودیم ج که این خود می تواند جایگاه زنان و نوع نگاه به زنان را در جامعه عشیره ای ما تغییر دهد.
وی گفت: قطعا با توجه به توانمندهای زنان هم استانی در صحنه های مختلف کسانی هستند که می توانند در صحنه انتخابات مجلس شرکت کنند ولی نباید این حضور تنها به ثبت نام و پس از آن به انصراف تمام ختم شود.
غلامی تصریح کرد: بدون شک با توجه به نگاه عشیره ای و فضای حاکم بر استان شاید پذیرش نماینده بانو از سوی مردم استن شاید دور از انتظار باشد ولی با حضور مداوم بانوان در صحنه انتخابات مجلس و تکرار آن قطعا این تابو نیز شکسته خواهد شد.
دبیر کانون زنان و خانواده کارگزاران سازندگی کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: با نگاه اجمالی به عملکرد و سابقه کسانی که در دوره های مختلف در صحنه انتخابات مجلس استان ثبت نام کرده و یا به عنوان وکلای مردم استان انتخاب شده اند می توان دریافت که در میان بانوان هم استانی کسانی هستند که هم به لحاظ توانایی اجرایی و هم به لحاظ قدرت بیان بسیار شاخص تر و توانمند تر هستند و می توانستند بسیار موثرتر واقع شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد