تاریخ درج خبر : 1394/10/05
کد خبر : ۵۲۸۴۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مثلث اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ تکمیل شد

در آخرین روز از مهلت ثبت نام داوطلبان مجلس درشهرستان کهگیلویه بزرگ مهندس لطیف رستاد با حضور خود در فرمانداری مثلث معروف اصلاح طلبان حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ را کامل کرد.

به گزارش سایت استان، رستاد که بین عده زیادی از جوانان اصلاح طلب کهگیلویه از محبوبیت خاصی برخوردار است بعد از ظهر امروز با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای انتخابات مجلس پیش رو ثبت نام کرد.

با توجه به سیاست اصلاح طلبان مبنی بر حضور همه شخصیت های نخبه و اصلاح طلب برای ثبت نام، بعد از یک دوره هشت ساله که خبری از حضور اصلاح طلبان شاخص در عرصه انتخابات در کهگیلویه نبود بالاخره غیبت سیاسیون اصلاحات به پایان رسید و با ثبت نام مهندس لطیف رستاد در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ، مثلث دوست داشتنی اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ( منطقیان،لاهوتی و رستاد) هر سه ثبت نام کردند تا امیدواری اصلاح طلبان در این حوزه برای پیروزی کمی بیشتر شود.

رستاد ناشناخته که هشت سال پیش با حمایت اصلاح طلبان حائز آرای خیلی خوبی شد این بار هم می تواند رقیبی خطرناک برای هرکسی باشد.

مهندس لطیف رستاد متولد سال 1349 دارای مدرک کارشناسی ارشد تاریخ است و سابقه مدیریت شیلات استان را در کارنامه خود دارد.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سجاد گفت:

    رستاد قطب نیست اون سال شانس اورد والا هرکس دیگه بود اونم با حمایت منطقیان میشد یکی مثل رستاد پس بزرگ نمای نجنین در ضمن ایشون از جریان اصلاحات برا. طایفش سواستفاده کرد اینم از عواقبش

  • فرزندايل گفت:

    درجواب جناب همتی ماهدفمون فقط اسم نویسیه مثل هرسال مهم نیست کسی بره فقط می خوان ببین هنوزپیش مردم عزیزن یانه، این مثلث همیشه بوده هیچ فقط به نتیجه نرسیده به لطف سه گوشش ازبس همودوست دارن نمی خوان ازهم جداشن

  • همتی گفت:

    الان در سایر شهر ها میثاق نامه امضا شده بین اصلاح طلب ها که بنفع دیگری کنار برن بعد از تایید صلاحیت ها الان هم امید وارم در کهگیلویه چنین شود آخه این چه تحلیلی است شما دارید ثبت نام 3 نفر از یک جناح کجاش امیدواری برای پیروزی اون جناحه رای ها تقسیم میشه !!!!!!!!!!!!!!!!

پربازديد