تاریخ درج خبر : 1394/10/05
کد خبر : ۵۲۸۴۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

سخنان فرماندار بویراحمد در خطبه‌های پیش از نمازجمعه یاسوج

فرماندار بویراحمد سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بود.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی فرمانداری بویراحمد، محمد کاظم نظری امروز به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز ۴ دی ماه ۹۴ با تبریک اعیاد مناسبت‌های پیش رو اظهار کرد: وجود آیت‌الله ملک‌حسینی و آیت‌الله حسینی به عنوان دو سرمایه گرانقدر در کهگیلویه و بویراحمد هستند که باید همواره قدرشناس این دو عزیز باشیم.
فرماندار بویراحمد با اشاره در پیش بودن انتخابات اذعان کرد: در بحث انتخابات تا الان همه امور بر اساس قانون و با همراهی شورای نگهبان پیشرفت خوبی داشتیبم و هیئت های اجرایی انتخاب و ثبت نام نیز در حال انجام است.
نظری با بیان اینکه داوطلبین مجلس خبرگان کار ثبت‌نام آن‌ها به پایان رسیده و امروز آخرین روز ثبت‌نام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اسلامی است گفت: دولت تدبیر و امید مصمم است که با مشارکت حداکثری و سالم انتخابات را برگزار کند.
فرماندار بویراحمد تاکید کرد: انتخابات چند روز خواهد بود و سپری می شود این مردم هستند که می خواهند با هم زندگی کنند و از جوانان تقاضا داریم که در کمال متانت و آرامش به کاندیداها و داوطلبین به رقابت بپردازند.
این مسئول به مقوله طایفه گری اشاره کرد و گفت: نباید به مسائل قومی و قبیله ای دامن زده شود.
نظری با اشاره به هفته امینی در برایر زلزله و حوادث طبیعی تصریح کرد: این هفته از ۳۰ آذر تا پنجم دی ماه است.
رئیس شورای اداری شهرستان بویراحمد در ادامه سخنان خود گفت: پیشگیری تمهیدات لازم برای مقابله با سوانح طبیعی لازم بوده و تمامی دستگاه‌ها و آحاد مردم در این راستا می‌توانند کمک کنند.
نظری به روزهای هفته ایمنی اشاره کرد و گفت: امروز به نام مدیریت بحران همدلی و همزبانی دولت و ملت در جهت افزایش توان جامعه نامگذاری شده که بدین مفهوم بوده که هم دولت و ملت توان مقاومت در برابر سوانح را داشته باشد.
فرماندار بویراحمد تصریح کرد: فلسفه نامگذاری هفته ایمنی به جهت اطلاع رسانی و همسان سازی افکار عمومی و مبارزه با آسیب ها و سوانح نامگذاری شده است.
نظری ادامه داد: تعرض به حریم رودخانه ها در کهگیلویه و بویراحمد زیاد است و بسیاری از سازه ها در حریم رودخانه ها ساخته می‌شود که خطرات افزایش سیل را بالا می‌برد و باید کاری کنیم که حریم رودخانه‌ها حفظ شوند.
وی ادامه داد: دستگاه‌های قضای به خوبی به متجاوزین به حریم رودخانه ها برخورد می‌کند.
نظری با اشاره به بارش بارندگی‌های خوب در سال جاری و احتمال وقوع سیل تصریح کرد: دستگاه های اجرایی و ستاد مدیریت بحران امکانات به روزی دارند و هماهنگی‌های لازم اندیشیده شده و همراهی خوبی بین دستگاه‌های خدمات‌رسان وجود داد.
فرماندار بویراحمد تصریح کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان و آحاد مردم باید در جهت مقابله با بحران آمادگی لازم را داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد