تاریخ درج خبر : 1394/10/05
کد خبر : ۵۲۸۴۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -
غلامرضا پناه: به تصمیم حزب کارگزاران و اصرار بزرگان اصلاحات در انتخابات حوزه تهران شرکت کردم

عکس فرم ثبت نام مهندس پناه برای حوزه انتخابیه تهران

مهندس پناه با حضور در ستاد انتخابات در وزارت کشور برای حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.
غلامرضا پناه در گفتگو با خبرنگار «سایت استان» در وزارت کشور گفت: با توجه به درخواست عده ای از بزرگان اصلاحات در تهران تصمیم به حضور در انتخابات از حوزه تهران را گرفتم و این تصمیم شخصی نبوده و با مشورت از طرف حزب کارگزاران امروز من و آقای محسن هاشمی در ستاد انتخابات در وزارت کشور حاضر شدیم.
مهندس پناه در پاسخ به این سوال که با شروع فعالیت انتخاباتی شما پروژه هایی سازمانی اقتصادی کوثر در استان چه سرانجامی خواهد داشت پاسخ داد: قبل از این تصمیم حزبی و اصرار دوستان هیچ علاقه ای به حضور در انتخابات نداشتم و طبیعتا این فعالیت انتخاباتی تاثیری در فعالیتهای عمرانی و سازندگی که در موسسه کوثر برای سرمایه گذاری در استان کهگیلویه و بویراحمد نخواهد داشت چون مجوزهای پیگیری شده توسط من برای پروژه های صنعتی و عمرانی در این استان عمدتا اخذ شده و مراحل اجرایی نیز آغاز شده است.
وی افزود: تا روز قبولی و آغاز فعالیت مجلس در مسئولیت قبلی در معاونت مالی سازمان کوثر هستم و 5 ماهعی زمان هست که پروژه هایی که شروع کردیم به سرانجام خوبی برسد.

عکس: پارسوا پاکیزه، عکاس شبکه نظر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  به امید موفقیت

 • علی رضا گفت:

  موفقیت در کمین است

 • اصلاحات گفت:

  درود بر مهندس پناه به امید پیروزی

 • parvizi گفت:

  حضور مهندس پناه عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران و ثبت نام قطعی ایشان را به فال نیک می گیریم امیدواریم که مهندس پناه در انتخابات اتی که در حوزه تهران ،ری و شمیرانات کاندیدا هستند موفق و سربلند باشد و از همه هم استانی های مقیم در تهران حمایت از مهندس پناه را خواستاریم.

پربازديد