تاریخ درج خبر : 1394/10/06
کد خبر : ۵۲۸۵۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

اخلاقی‌نسب: حاکمیت تفکر و عقلانیت نجات‌بخش انسان و جامعه است

موسی اخلاقی نسب فعال سیاسی اصلاح طلب پس از ثبت نام در فرمانداری کهگیلویه بیانیه ای را صادر کرد.

متن کامل این بیانیه در پی می آید:

من یک فعال سیاسی اصلاح طلب و خط امامی اصیلم و متعلق به خانواده بزرگ اصلاح طلبان استان هستم. به عرصه انتخابات آمدم تا در راه تعالی و توسعه ی همه جانبه شهر و دیار و حوزه انتخابیه ام گام مفید بر دارم و نقش سازنده ای ایفا کنم.

من معتقدم کهکیلویه بزرگ دچار یک ” رکود بزرگ” شده و نیاز به تحرک و جهشی بزرگ دارد. بیش از ۲۴ سال است که کرسی نمایندگی را در بهارستان یک تفکر و یک طیف بر آن جلوس کرده اند. تک قطبی، تک حزبی و تک صدایی برای یک جامعه آفت و آسیب است.
دلسوزان نظام اسلامی و ایران عزیز
باید بستری مهیا و شرایطی فراهم کنند تا همه ی وفاداران به قانون اساسی و دوستداران جمهوری اسلامی و نظام و رهبری، در قدرت
سهیم شوند. توزیع و تکثیر قدرت و چرخش آزاد قدرت و ریاست و حاکمیت نخبگان و نیک اندیشان برای یک جامعه پویا ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
ما اصلاح طلبان فرزندان انقلاب و در خط اصیل امامیم. همانگونه که در جبهه و جنگ شریک و سهیم بودیم و در سازندگی ایران اسلامی مشارکت داشتیم الآن هم با اقتدار آماده ایم در خدمت نظام باشیم و معتقدیم مجریان و ناظران با رافت اسلامی و سعه صدر بییشتر به نامزدهای انتخابات بنگرند.
تصور و تحلیل من بر این هست کهاصلاح طلبان میتوانند حضور حداکثری داشته باشند. در عرصه رقابت برای تصاحب کرسی کهگیلویه در بهارستان فکر کنم نوبتی هم که باشدبعداز یک ربع قرن سهم ماست. به قول حافظ :
دور مجنون گذشت نوبت ماست
هر کسی چند روز نوبت اوست
من بعنوان کاندید اصلاحات که تمام
عمرم درخدمت نظام وانقلاب بوده ام نوجوانی ام را با بدست گرفتن اسلحه بر سر خصم دون آغاز کردم. الآن هم با سلاح اندیشه،با خردورزی و عقلانیت آماده ام در خدمت نظام و جامعه و همکیشانم باشم. من معتقدم به حاکمیت تفکر و عقلانیت، با محوریت خرد جمعی، قرآن قانون اساسی آسمانی و سنت نبوی و علوی در کنار عقل و خرد انسان زمینی(ملک و ملکوت)توامان نجات بخش انسان و جامعه وتمدنها هستند.
من برای شهرستان و رهایی استان از رکود و توسعه همه جانبه برنامه داریم. نه در لفظ و شعار که لقلقه ی زبان برخی شده بل در عمل
برای مبارزه با فقر ، فساد ، بیکاری و اعتیاد که دامنگیر جامعه و استان شده در مجلس، در تقنین قوانین و تصویب لوایح صاحب برنامه هستم. در حل مشکل جوانان،ازدواج،اشتغال و کمک به ترفیع موقعیت و منزلت فرهنگیان و رساندن آنان به جایگاه حقیقی مادی و معنوی آنان و دانشگاهیان عزیز ،صاحب سبک و تئوری و دارای برنامه هستم.به قول حافظ:
بیاتاگل بر افشانیم ومی درساغر اندازیم
فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو
دراندازیم

از شما اصحاب رسانه و مطبوعات و خبرنگاران سپاسگزارم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد