تاریخ درج خبر : 1394/10/06
کد خبر : ۵۲۸۵۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

باقریان: اصلاح طلب دوره خطر بودم نه اصلاح طلب دوره منفعت

“مجید باقریان” متولد1353، فوق لیسانس تاریخ با جناح اصلاح طلبی در این دوره از انتخابات در حوزه انتخابیه کهگیلویه ثبت نام کرد.
وی با بیان اینکه چرا زیرساخت ها در کهگیلویه فراهم نیست، آیا نمیشد در این سالها حداقل یک صنعت از صنایع مادر به کهگیلویه آورده می‌شد، هدف خود در این دوره از انتخابات را رهایی کهگیلویه از توسعه نیافتگی عنوان کرد.
باقریان شعار خود را قانون، توسعه و اشتغال عنوان و تصریح کرد: در راستای شعار خویش سعی خواهم کرد با ایجاد کارخانجات مادر زمینه اشتغال را برای جوانان فراهم کنم.

وی با بیان اینکه حضور بنده مقابله با قوم گرایی است گفت: در صورت قبول شدن اینجانب در انتخابات با ایجاد یک پارلمان محلی جهت حمایت از نخبگان از همه جریان های سیاسی استفاده خواهم کرد.
باقریان در خصوص به اجماع رسیدن اصلاح طلبان گفت: بنده متعهد به خرد جمعی هستم و امیدوارم دیگر اصلاح طلبان هم پایبند به خرد جمعی باشند، اگر اجماع از مجرای صداقت باشد آن را می پذیرم.
وی معیار اصلاح طلبی را اندیشه اصلاح طلبی دانست و خاطرنشان کرد:اصلاح طلبی اندیشه تکامل یافته برگرفته از نظر مولا امام حسین(ع) است و هر کسی در چنین فضایی قرار می گیرد از منفعت طلبی فاصله می گیرد اما برخی دوستان منفعت طلبی هستند که می خواهند از اصلاح طلبی به نفع رای غیراصلاح طلبانه خود به تحمیل ببرند.
وی اضافه کرد: مجید باقریان اصلاح طلب اصیلی است و از زمانی که اندیشه را فهمیده به اصلاح طلبی پایبند بوده است.

باقریان عنوان کرد:بنده اصلاح طلب دوره خطر بودم نه اصلاح طلب دوره منفعت و تنها کسی بودم در دوره قبل برای زنده ماندن اصلاحات به میدان آمدم، اصلاح طلبی با دکان بازکردن درست نمی شود، اصلاح طلبی که بگوید به انتخابات راه پیدا نکنید اصلاح طلب نیست.

وی با بیان اینکه شهدا برای مقابله با زر و زور جان خود را فدا کردند هشدار به مزوران اصلاح طلبی گفت:اگر مزوران اصلاح طلبی کنار نروند هویتشان را فاش خواهم کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    خیلی از همین اصلاح طلبان الان در لندن با بی بی سی و صدای امریکا همکاری میکنند خیلی از همین نماینده های مجلس ششم در امریکا بر ضد حکومت کار میکنند اونها را چی هم اصلاح طلب خط امامی میدانید در ضمن اقای موسوی هشت سال نماینده بود که خیلی بسیار کم به حوضه انتخابیه سر میزد اون وقتها به فکر اوردن کارخونه نبود ولی حالا به فکر افتاده مطمینم اگر ایشون رای بیاره هیچ کار مثبتی برای ما نمی کنه اون هم شعار میده

  • ناشناس گفت:

    بابا جون مادرت اون سری جوانان دیشموک بیت رای دادند و از سر نداشتن کاندید اصلاحاتی دیگه روت را کم کن

پربازديد