تاریخ درج خبر : 1394/10/07
کد خبر : ۵۲۸۵۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

11 کاندیدای کهگیلویه و بویراحمدی در تهران را بشناسید+عکس

ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسید و پس از طی مراحل قانونی در تاریخ ۲۷ بهمن ماه اسامی قطعی نامزدهای تأیید شده انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط وزارت کشور به مراکز حوزه های انتخابیه اعلام خواهد شد و یک روز بعد این اسامی توسط فرمانداران حوزه های انتخابیه در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

ثبت نام ۱۰۹ نفر برای شرکت در سه حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد تقریبا بی سابقه بود و این موضوع نشان می دهد امسال شاهد انتخابات پرشوری خواهیم بود هر چند پس از اعلام لیست نامزدهای قطعی، این تعداد به احتمال فراوان کاسته خواهد.

در همین حال ثبت نام کهگیلویه و بویراحمدی ها در حوزه های انتخابیه سه استان تهران، فارس و خوزستان تمایل قابل توجه افراد شاخص این دیار به نماینده شدن را نشان می دهد.

در حوزه انتخابیه تهران تعداد کهگیلویه و بویراحمدی هایی که برای انتخابات ثبت نام کرده اند به عدد ۱۱ می رسد که سیدمحمد موحد، اسکندر یارنسب، محمدعلی وکیلی، غلامرضا پناه، سید علی اسماعیلی، محسن دلاویز، نصر عزیزی، علی رحم رحیم پور، حسین آرایانفر، حامد اکبری و احسان نوروز نژاد کسانی هستند که در تهران نام نویسی کرده اند.

اما نکته جالب اینجاست تعدادی از افراد مطرح این لیست یازده نفره قبل از انتخابات تهران اولویتشان تغییر حوزه انتخابیه به استان است و برخی دیگر نیز نیم نگاهی به اتفاقات تائید صلاحیت ها دارند تا بتوانند شاید در حوزه انتخابیه خود حضور یابند.

سیدمحمد موحد محتمل ترین گزینه ای است که به انتخابات کهگیلویه و بویراحمد وارد می شود و وی به ترتیب اولویت هایش کهگیلویه، گچساران و بویراحمد است هر چند پشنهادهایی از خوزستان و هرمزگان دارد.

غلامرضا پناه هم بدش نمی آید در صورت عدم تائید صلاحیت سیدباقر به بویراحمد کوچ کند و در این حوزه انتخابیه کاندیدای اصلاح طلبان باشد هر چند اختلافاتی با برخی از چهره های اصلاح طلب دارد.

اسکندر یارنسب نیز ممکن است بخاطر فشارها و در خواست های قبلی به عنوان گزینه اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ وارد مبارازت انتخاباتی شود.

سید علی اسماعیلی نیز با صراحت بیشتری اعلام کرده است که هدفش از ثبت نام در انتخابات با افق کاندیداتوری در کهگیلویه بزرگ است.

هر چند محمدعلی وکیلی مصمم ترین کهگیلویه و بویراحمدی برای حضور در انتخابات تهران است اما در چند روز آینده و دریافت خبرهای پشت پرده شاید تصمیمش عوض شود و راهی انتخابات بویراحمد شود.

با این تفاسیر می توان گفت پشت پرده ثبت نام مطرح ترین کهگیلویه و بویراحمدی ها در تهران، حضور در انتخابات کهگیلویه و بویراحمد است که تا پایان مهلت تغییر حوزه انتخابیه و البته اخبار رسیده از شورای نگهبان باید صبر کرد و منتشر تصمیم نهایی آنان شد.

در ادامه عکس های این ۱۱ کاندیدا آمده است:

غلامرضا پناه

7158
علی رحم رحیم پور

9117

 

 حسین آریانفر

11177-750x1024

 

محمد علی وکیلی

index284

 

حامد اکبری

3426

 

سید علی اسماعیلی

1096

اسکندر یاری نسب

8134

نصر عزیزی

6188

حجت الاسلام سید محمد موحد

5247

احسان نوروز نژاد

4325

محسن دلاویز

2532

 

بویرنیوز

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • همشهری گفت:

  درود بر دکتر سید حامد اکبری

 • همکلاسی گفت:

  سید حامد اکبری جوان شایسته ونویسنده برتر ایران که کشور فرانسه ایشان رابورسیه تحصیلی درمقطع دکتری کردند ولی ایشان نرفتند وخواستند در کشورشون ادامه تحصیل بدن ودرد هموطنشو میفهمه که باوجودچنین مقعیتی حاضر به رفتن نشدند در دوران راهنمایی آرزو میکردند که قاضی بشن تاحق رابه حقدار برساند . وپیروزشدند زنده با دکتر حامد اکبری

 • بهمیی گفت:

  درود بر حاجی محمدموحدانشاله که شکست 24ساله رو 28میکند

 • کبگیان گفت:

  کسانیکه تهران وکلانشهر ها زندگی میکنند وهمه زندگی خود را انجا گذراندند برای کاندید شدن ویانماینده مردم دراستان ثبت نام نکنه همانجا ………………………… نمک بهزخم مردم این دیار نپاشند اگر دلسوز بودند دراین. استان ودربین مردم همین استان زندگی کرده باشه.

 • طایفه امیر. گفت:

  همه ی دوستانی که شرکت کرده ند هر کدام تخصص خود را دارن اما ایداءلیست بودن واژه ی مهمیه که میتونم از راه دور بگم مهندس حسین آریانفر درصورت تایید شدن بسیار جای خوشحالی وامید است.مردی که هم جوان جنگ و سختیه و هم جوان امروزه این یعنی علم به شرط نفس کشیدن.

 • ناشناس گفت:

  سلام نمیدونم این دوستان به جه امیدی و با برآورد چه میزان رای کاندیدای استان های دیگر بخصوص تهران شدن به امید موفقیت

 • تیر تاج گفت:

  همت کنیم همه هم استانی های نامزد تهران و شیراز را به مجلس بفرستیم تا به جای سه نفر هفده نفر نماینده در مجلس داشته باشیم، باور کنید همه هم استانی ها در هر شهری نماینده باشند، دلشون برا کهگیلویه و بو یراحمد میتپه……

  • شاپور گفت:

   سلام البته این موضوع فقط به همت ما بستگی نداره بلکه کاندیدا باید اولا. خودش شناخته باشه و بدونه در حوزه انتخابیه محبو بیتی هم داره و همه مردم عموما با هاش هم نظر ند ودرخودش می بینه که میتونه از عهده این کار بربیاد یا توی زندگی شخصی اش هم موفق بوده یا نه اون وقت روی اون فرد سرمایه‌گذاری کنه وگرنه همینطوری . که نمیشه کاندیدای یه استان دیگه شد این چهره‌های که عکس هاشون چاپ شده بجز یکنفرشون بقیه. خیلی شناخته شده نیستندوامیدی به رای اوردنشون نیست حداقل عکس کاندیدای های را که معروفند مثل دکتر مندنی پور وغیره را بیارید به امید موفقیت تمام دوستان هم استانی ازشیراز

 • رضا مهرابی زاده گفت:

  به نظر من کسی که توی شهرش زندگی میکنه و با شهرش آشناست و دغدغه های شهرش و همشهریاش رو میدونه لیاقت ثبت نام داره نه کسی که تا حالا شهر خودش نیومده و فقط بخاطر چندروز انتخابات اومده این چطور میتونه دغدغه های شهرش رو بدونه اینها کسانی بودند که با اولین ریال زندگیشون پشت به خاکشون کردند و برای سرمایه گذاری و افزایش اموالشون پشت به مردمشون کردند حالا قضاوت با همشهریانم کسی که دغدغه و مشکلات شهرش رو از نزدیک نمیدونه و نه لمس کرده آیا میتونه ادعای در خصوص انتخابات داشته باشه در ضمن بهتر هست که مجلس توسط نیروهای جوان و علمی و متخصص اداره بشه و این فضا به جوانان داده بشه …

 • رضا مهرابی گفت:

  به نظر من کسی که توی شهرش زندگی میکنه و با شهرش آشناست و دغدغه های شهرش و همشهریاش رو میدونه لیاقت ثبت نام داره نه کسی که تا حالا شهر خودش نیومده و فقط بخاطر چندروز انتخابات اومده این چطور میتونه دغدغه های شهرش رو بدونه اینها کسانی بودند که با اولین ریال زندگیشون پشت به خاکشون کردند و برای سرمایه گذاری و افزایش اموالشون پشت به مردمشون کردند حالا قضاوت با همشهریانم کسی که دغدغه و مشکلات شهرش رو از نزدیک نمیدونه و نه لمس کرده آیا میتونه ادعای در خصوص انتخابات داشته باشه در ضمن بهتر هست که مجلس توسط نیروهای جوان و با انرژی و تخصص اداره بشه نه کسانی که به غیراز قساوتهای درونی حاصل سالها حسرت …

 • فرزندايل گفت:

  خدایابه حق علی هرکه ایابیابه غیرموحدکه دردوره های قبل خیری وش ندییم

 • بویراحمد گفت:

  درود بر دکتر جوزاریان

 • سجاد_ت گفت:

  پردنه ای که نداند “آزادی”چیست …
  با باز ماندن درب قفس سرما میخورد.

  درود بر اصلاحات روالیسم : سیدباقر موسوی و دکتر غلامرضا تاجگردون

 • ماجرای آمدن دکتر هدایتخواه گفت:

  دکتر هدایتخواه زیر استخاره و قولش زد چون دید سید باقر موسوی آمده تا اصلاحات پیروز شود و احساس خطر برای اصولگرایی کرد.

  در واقع هدایتخواه نمیخواست بیاید.چون بنا بر این گذاشته بود اگر سید باقر موسوی نیاید او هم دیگر نیاید.اما تا دید سید باقر موسوی آمده فورا خودش را رساند فرمانداری و ثبت نام کرد.
  البته فشار بیش از حد اصولگرایان در ۲۴ ساعت آخر ثبت نام تاثیر گذار بود.

  همه اصولگرایان فهمیدن زارعی و نیکبخت و روشنفکر و جانی پور و دیگر اصولگرایان حریف سید باقر موسوی نیستند و سید باقر موسوی با قاطعیت همه اونها را شکست میدهد لذا دست به دامان دکتر هدایتخواه شدند و مجبورش کردند بیاید.

 • ارجمند گفت:

  ما به شایستگی مهندس اریانفر ایمان داریم. اما تا جایی که میدونیم اصلاح طلب هستند نمیدونم چرا خودشونو مستقل اعلام کردن. به همه نیروهای شایسته کهگیلویه و بویراحمدی افتخار میکنیم

 • ناشناس گفت:

  درودبراصلاح طلبان، درودبرمهندس غلامحسین رهبرنیا جوان شایسته بویراحمدی

 • بویراحمدی گفت:

  درود بر همه شایستگان هم استانی، به ویژه جوان شایسته مهندس اریانفر، مایه افتخار بویراحمد

 • اصلاحات گفت:

  درود بر مهندس پناه

 • دشت روم گفت:

  حضور اقتصاد دان برجسته استاد دکتر فیض الله جوزاریان به عرصه انتخابات مجلس دهم را تبریک گفته.وامیدواریم استان از برکات حضور ایشان در این عرصه بهره مند گردد.انشاالله موفق باشی شیر مرد بویراحمدی

 • ساداتی گفت:

  درود بردکترآرام

 • ناشناس گفت:

  لطفا بعضی اشخاص را مصادره جناحی نکنید اقای یارنسب در عمل و عملکرد ارزشی و اصول گرا است و ما اصول گرایان از ایشان درخواست کردیم ولی قبول نکردکاش همه ی کاندیدای اصلاح طلبان و اصول گرایان مشی ایشان را داشتند

 • ناشناس گفت:

  اقای یارنسب بارها صراحتااعلام کرده به رغم درخواست ها هیچ رغبت و تمایلی برای ورود به فضای شهرستان را ندارد و اگر هم میامد هرگز به عنوان اصلاح طلب ورود نمی کرد و خودش را بیشتر مستقل و ارزش مدار می داند تا جریانی

 • مثلث اصلاحات استان گفت:

  درود بر مثلث اصلاحات استان(سید باقر موسوی….دکتر غلامرضا تاجگردون…دکتر سید قادر لاهوتی)

 • مردان بزرگ اصلاحات گفت:

  درود بر دکتر وکیلی
  درود بر سید باقر موسوی

پربازديد