تاریخ درج خبر : 1394/10/07
کد خبر : ۵۲۸۶۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مدارک یک نفر در کهگیلویه ناقص بود/آمار قطعی کاندیداها در استان 108 نفر

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد آمار قطعی نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان را 108 نفر اعلام کرد.
فتاح محمدی روز شنبه افزود: از این تعداد 38 داوطلب در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا،59داوطلب برای انتخابات حوزه انتخابیه کهگیلویه و 11 نفر برای حوزه انتخابیه گچساران نام نویسی کرده اند.
وی بیان کرد: این آمار 109 نفر بود که به علت ناقص بودن مدارک یک داوطلب در حوزه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به 108 نفر کاهش یافت .
محمدی اظهار کرد: 9نفر نیزبه عنوان داوطلب پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کردند.
وی تصریح کرد:کار بررسی صلاحیت داوطلبان در تمامی حوزه ها از امروز به مدت 10 روز انجام خواهد شد.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:زمانی کار که بررسی صلاحیت ها به پایان رسید فرمانداری ها نظر خود را به داوطلبان به ویژه کسانی که صلاحیت شان مورد تائید قرار نگرفته است طبق قانون اعلام خواهند کرد.
محمدی گفت:افرادی که صلاحیت آنها احراز نشده است طبق قانون، چهار روز فرصت دارند شکایت خود را به هیأت نظارت بر انتخابات استان ارائه دهند و شکایت آن ها پیگیری خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در هیأت نظارت بر انتخابات یک هفته فرصت وجود دارد تا شکایت ها بررسی شود و مجددا با هماهنگی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نظرات در این مورد از طریق فرمانداری ها و بخشداری به داوطلبانی که صلاحیت آنها مورد تائید قرار نگرفته است اعلام می شود.
محمدی ابراز داشت: کسانی که در این مرحله نیز صلاحیت آنها تائید نشود فرصت دارند به شورای نگهبان شکایت کنند و در نهایت شورای نگهبان نظر خود را اعلام خواهد کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مثلث اصلاحات استان گفت:

    درود بر مثلث اصلاحات استان

    (بویراحمد : سید باقر موسوی….گچساران : دکتر غلامرضا تاجگردون… کهگیلویه بزرگ : کاندیدای واحد مورد حمایت دکتر سید قادر لاهوتی و محمود منطقیان)

پربازديد