تاریخ درج خبر : 1394/10/07
کد خبر : ۵۲۸۶۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -
کاندیدای اصولگرایان د ر گچساران:

فصل الخطاب من رهبر انقلاب است/ مخالف انتقال مدیریت شرکت نفت به یاسوج بودم

مدیرعامل سابق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: حمایت قاطع اصولگرایان گچساران و باشت از من حتمی است.

علی پولادی‌وندا کاندیدای شاخص جریان اصولگرایی حوزه انتخابیه گچساران و باشت در انتخابات مجلس دهم در  جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدواریم رسانه‌ها در انتخابات به شکل بی‌طرفانه فعالیت کنند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظر شما در این دوره از انتخابات کاندیدای جریان اصولگرایی پیروز می‌شود یا کاندیدای جریان اصلاح طلبی، گفت: نظر من این بوده که هر چه مردم تصمیم بگیرند.

مدیرعامل سابق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظر شما درباره عملکرد و مدیریت شهردار فعلی گچساران چیست، بیان کرد: شهر ما در دهه اخیر به طریق مختلف توسعه پیدا کرده و در همین راستا خدمات و نیازها در این شهر هم زیاد شده است.

پولادی‌وندا افزود: عمران و آبادانی شهر و ایجاد فضاهای سبز و مکان‌های تفریحی از جمله وظایف شهرداری بوده و به اعتقاد من شهردار گچساران عملکرد خوبی داشته و من نمره مثبتی به عملکرد وی می‌دهم.

وی در پاسخ به سوالی که نظر شما درباره این موضوع که در برخی ادارات شهرستان استخدام‌های غیرقانونی انجام شده و قبل از انتخابات هم این موضوع در حال حاضر وجود دارد، گفت: من در همه جا عدالت محوری را دنبال می‌کنم و به اعتقاد من برخی استخدام‌ها صوری است.

مدیرعامل سابق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در پاسخ به سوالی که چه ضعف مدیریتی در نماینده فعلی گچساران و باشت می‌بینید، ابراز کرد: من نماینده فعلی را انسان محترمی می‌دانم و وی در دوره نمایندگی خود راه نماینده‌های قبلی را برای شهر ادامه می‌دهد.

پولادی‌وندا در پاسخ به سئوالی که چه برنامه‌هایی برای بانوان شهرستان گچساران و باشت دارید، افزود: نیمی از جمعیت ما به طور متوسط خانم‌ها بوده و کانون گرم خانواده در دست بانوان است.

وی گفت: ما برنامه‌های در حوزه بانوان و مسائل اجتماعی و به ویژه زنان سرپرست خانوار داریم.

مدیرعامل سابق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در پاسخ به سوالی که در صورت پیروزی در انتخابات با توجه به اینکه جناح سیاسی شما در تقابل با دولت بوده آیا با دولت تعامل دارید، افزود: من با دولت‌های مختلف کار کرده‌ام و مشکلی در ارتباط و کار کردن با دولت‌های مختلف نداشته‌ام.

پولادی‌وندا در پاسخ به سئوالی درباره اینکه نظر شما درباره فتنه و سران فتنه چیست، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب بارها به فتنه اشاره کرده‌اند و فصل الخطاب من ایشان است.

وی در پاسخ به سئوالی که عده‌ای اعتقاد دارند که شما به اندازه نماینده فعلی در جذب اعتبارات نمی‌توانید موفق باشید، گفت: قصاص قبل از جنایت درست نیست و انسان باید در عمل خود را نشان دهد.

مدیرعامل سابق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران افزود: من در کارهای اجرایی و عمران و آبادانی تخصص دارم و من اعتقاد دارم که مبنای اقتصاد از نفت و انرژی شروع می‌شود.

پولادی‌وندا در پاسخ به سئوالی درباره شاخصه‌های اصولگرایی، تصریح کرد: بحث اصولگرایی خیلی شفاف و روشن بوده و افرادی که در چارچوب نظام اصول اساسی نظام و فصل الخطاب رهبری را قبول دارد، اصولگرا است.

وی با تأکید بر اینکه من فراجناحی هستم، گفت: من به دنبال انحصارطلبی و قوم‌گرایی نیستم.

مدیرعامل سابق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه چرا کشورهای عضو اوپک در اجلاس قبلی هیچ سقفی را برای تولید تعیین نکرده‌اند و این موضوع سبب نوسان در بازار شده و بر اقتصاد کشور تأثیر گذاشته است، بیان کرد: بحث و کار اوپک سیاسی بوده و نشان داده شده که سکان آن در دست استکبار و عربستان خائن است.

پولادی‌وندا به کاهش قیمت نفت اشاره کرد و افزود: تبعات تصمیمات اوپک اول به آن‌ها ضربه وارد می‌کند.

وی در پاسخ به سئوالی درباره اینکه چرا هنوز بزرگان اصولگرای گچساران و باشت همچون سید قدرت الله حسینی و علی مراد جعفری از شما حمایت نکردند، گفت: هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد و اصولگرایان گچساران و باشت به طور قطع از من حمایت می‌کنند.

مدیرعامل سابق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در پاسخ به سوالی درباره مخالفت شما با انتقال مدیریت نفت و گاز گچساران به یاسوج در زمان مدیریت شما در شرکت نفت و گاز گچساران، تصریح کرد: در زمان سفر سوم هیئت دولت به استان قرار شد که مدیریت نفت و گاز گچساران به یاسوج منتقل شود که من با دلایل کارشناسی مخالفت کردم.

پولادی‌وندا در پاسخ به سئوالی که آیا اصولگرایان گچساران و باشت روی شما اجماع می‌کنند، افزود: اصولگرایان گچساران و باشت پشت سر من بوده و حتما از من حمایت می‌کنند.

تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بچه گچساران گفت:

    موضوع انتقال شرکت نفت از گچساران به یاسوج ساخته وپرداخته ی ذهن افرادی بود که همیشه با طناب پوسیده ی قومی و قبیله ی و به الخصوص منطقه ای موجبات اختلاف را فراهم مینمایند تا ناتوانایایی های خود را در پشت این توهمات
    ذهنی پنهان کنند.بحثی که مطرح بود استقلال از نفت خوزستان بود ولی به دلیل این که حوزه ی نفتی گچساران قسمتی از خوزستان و سیامکان و گوره و نرگسی در استان بوشهر میباشد این موضوع مورد قبول واقع نشد.جناب فولادی وندا بهتراست راه دیگری را برای موفقیت خودتان و شعار انتخاباتیتان برگزینید.گرچه در هر صورت بابودن دکتر تاجگردون راه به جایی نخواهید برد

  • مثلث اصلاحات استان گفت:

    درود بر مثلث اصلاحات استان

    (بویراحمد : سید باقر موسوی….گچساران : دکتر غلامرضا تاجگردون… کهگیلویه : دکتر سید قادر لاهوتی)

پربازديد