تاریخ درج خبر : 1394/10/07
کد خبر : ۵۲۸۶۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

«عارفی» رئیس امور اداری و رفاه کمیته امداد استان شد

تلاش‌ها در کمیته امداد برای بهبود خدمات‌دهی به مددجویان است.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در آیین معارفه رئیس جدید اداره امور اداری و رفاه این نهاد گفت: همه تلاش‌ها در کمیته امداد برای بهبود خدمات‌دهی به مددجویان است.
غلامرضا متقی امروز در مراسم تکریم و معارفه رؤسای جدید و قدیم اداره امور اداری و رفاه کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هدفمند شدن خدمات به جامعه هدف این نهاد از جمله اولویت‌هایی است که به آن توجه ویژه‌ای داریم.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد افزود: خدمات‌رسانی به مددجویان از یک سو و افزایش رفاه کارکنان و امدادگران از سوی دیگر در برنامه این نهاد است به طوری که برنامه‌های بسیار خوبی در این زمینه اجرایی شده و یا در دستور کار است.
متقی به حمایت‌های خوب مردمی از کمیته امداد اشاره کرد و ابراز داشت: کمیته امداد از ابتدای تأسیس تاکنون ده‌ها هزار طرح را برای کاهش فقر و مشکلات جامعه هدف خود انجام داده و در راه خدمت‌رسانی به مددجویان تعطیل‌ناپذیر است.
در ادامه این مراسم، با حکم مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، محمدیوسف عارفی به عنوان رئیس جدید اداره امور اداری و رفاه این نهاد منصوب و از زحمات علی اکبر کاظمی قدردانی شد.
عارفی در این آیین، پاسخگویی مسئولانه به کارکنان را شعار و برنامه اصلی خود دانست و گفت: بسترسازی لازم در جهت استقرار و استمرار نظام پیشنهادات از جمله اولویت‌های این اداره به منظور افزایش مشارکت کارکنان در تصمیم‌گیری‌ها است.
رئیس جدید اداره امور اداری و رفاه کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد افزود: بهره گیری از خرد جمعی و مذیریت مشارکتی در جهت انجام هر چه بهتر انجام شدن امور و وظایف محوله، تنظیم ساز و کار علمی به منظور ارتقاء انظباط اداری، اجرای طرح تکریم همکاران به خصوص بازنشتگان از دیگر برنامه‌ها است.
عارفی با تأکید بر ضرورت رفاه و نشاط کارکنان، خاطرنشان کرد: فراهم آوردن امکلتات و تسهیلات جهت استفلده از فضای رفاهی و تفریحی متناسب برای اوقات فراغت کارکنان و خانواده آنان در اولویت کاری این اداره قرار خواهد داشت.
عارفی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و مدرس دانشگاههای یاسوج است، وی از اصحاب رسانه و مشاور رسانه‌ای مدیرکل بانک مهر اقتصاد استان بوده که سابقه رئیس دفتری مدیرکل کمیته امداد، مسئول اشتغال و خودکفایی و کارشناس روابط عمومی را در کارنامه خود دارد.
همچنین در ادامه این مراسم، علی‌اکبر کاظمی به عنوان رئیس اداره آمار و برنامه ریزی و فرید صفایی به عنوان رئیس دفتر مدیرکل کمیته امداد این استان منصوب شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ali گفت:

    پس مددجویان چه.هدفی برای مددجویان داری؟به نظر میرسه تعداد کارکنان بیشتر از مددجویان باشد

پربازديد