تاریخ درج خبر : 1394/10/08
کد خبر : ۵۲۸۶۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه زنان استان کهگیلویه و بویراحمد در دفاع از معاون رئیس جمهور

بیانیه زنان استان کهگیلویه و بویراحمد در دفاع از معاون رئیس جمهور

به نام خدایی که انسان را آفرید و انسان را خردمند آفرید و درود بی کران به پیامبر رهایی و آزادگی سیدالمرسلین و رسول العالمین حضرت محمد بن عبدالله (ص) که راهنمای بزرگ دانایی و اخلاق بود . و با عرض تبریک به مناسبت هفته وحدت و فرا رسیدن میلاد پیامبر رآفت و مهربانی و میلاد حضرت عیسی مسیح (ع).
از دیار کهگیلویه و بویراحمد دیار شیر زنان و دلاور مردانی که در تمامی صحنه ها به سربلندی کوه دنا و روسفیدی برفهایش هستند . دیار مردمانی که اسکندر مقدونی از عزمشان اظهار عجز و از مقاومتشان تیمور کورگانی ناتوان و استقامت و پایداریشان در مقابله با گارد ریاست جمهوری عراق در پد خندقشان نشانه مردانگی و شجاعتشان بود .
ملت بزرگ ایران دولت مردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
برادران غیرتمند و شجاعمان :
اجازه ندهید که شرافت و عفت زنان پاک سرشت ایرانی را برخی از افراطی‌ها زیر سؤال ببرند ، اجازه ندهید زنان شجاع و توانمندمان را که مردانه ایستاده اند و در جهت اعتلای فرهنگ ایرانی و اسلامی و خدمت به ملت شریف ایران بخصوص جامعه بانوان نجیب و با شرافت کشورمان همپای مردان تلاش می کنند .
برادران غیرتمندمان :
بایستید مقابل کسانی که با ایجاد چنین فضاهایی مایه خواری و ذلت ما هستند چرا که این افراد هویت و ارزشهای والای ایرانی را به سخره می گیرند .
بانو شهیندخت مولاوردی بانوی اسطوره ای ، چنانکه که از نامش هم پیداست . نامی که نشانه حفظ اصالت زنان ایران باستان است بانو شهیندخت گردآفرین دلاور شاهنامه ای و اصیل ایران است .
نباید اجازه بدهیم زنان خردورز و صاحب نظر و حقوقدان ما به راحتی زیر سؤال بروند ، اجازه ندهیم بانو شهیندخت مولاوردی قربانی تصفیه حسابهای گروهی افراطیون شود .
ما زنان استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکوم کردن اهانت های اخیر علیه معاون محترم رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در پاسخ به این سنت شکنان که به خود اجازه تعدی به حرمت زنان با غیرت ما را داده اند اعلام می کنیم که همچنان ایستاده ایم و دفاع خواهیم کرد از شرافت بانوان شجاع کشورمان . ما زنان و دختران ، خواهران ، مادران و همسران شهدای عزیزی که خون سرخ پاکشان را برای دفاع از حرمت چادر ما ریخته اند اعلام می کنیم کسانی که ایشان را نشانه رفته اند شرافت جامعه زنان را هدف قرار داده اند و باید جوابگوی خون شهیدان و جوابگوی تمامی مادران و دختران و همسران با شرافت ایرانی در هر جای این کشور عزیز باشند .
و می گوییم ؛ بانو بمان و همچنان با عزم و اراده قاطع خود در راه اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مدافع حقوق زنان و دختران این مملکت باش .
بانوی خستگی ناپذیر ، حقوقدان و شجاع همچنان استوار بمان و ما همچنان پست سرتان ایستاده ایم و با عزت و افتخار سرمان را بالا می گیریم و می گوییم منم بانوی ایرانی…

جمعی از زنان استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • همتی گفت:

  حالا چرا اسامی نیست ؟!!
  یانیه باید منبع داته باشه تا اصیل و معتبر باشه ؛ ورنه که هرکسی می نویسه بعدم امضا میکنه جمعی از …

  • همتی گفت:

   با اصلاح :
   حالا چرا اسامی نیست ؟!!
   بیانیه باید منبع داشته باشه تا اصیل و معتبر باشه ؛ ورنه که هرکسی می نویسه بعدم امضا میکنه جمعی از …
   البته متن شما هم مثل مال من غلط داره ! :))

پربازديد