تاریخ درج خبر : 1394/10/08
کد خبر : ۵۲۸۶۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

«دیوار مهربانی» گچسارانی‌ها؛ گرمابخش نیازمندان

دیوار مهربانی، ایده زیبایی که از پاییز امسال در چند شهر ایران شکل گرفته است، به شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران رسید، تا گرمای سخاوت دل های افراد نوع دوست گرمابخش افراد نیازمند شود.

این روزها حال و هوای خیابان شهید بشارت گچساران متفاوت از روزهای قبل است، زیرا شماری از جوانان این شهر در یک حرکت فرهنگی بانی امری خیری شده اند که حسن نوع دوستی را در آحاد مردم زنده می کند.
شماری از جوانان این شهر با رنگ دیوار مهربانی و نصب چند چوب لباسی مردم را به کمک برای تامین پوشاک نیازمندان دعوت کرده اند.
بر روی این دیوار شعار داری بزار و نداری بردار به چشم می خورد و این مکان تجلی زیباترین حس انسان دوستی ،عاطقه و گذشت است.
کم نیست کسانی که نمی توانند برخی نیازهای خود از جمله پوشاک زمستانی تهیه کنند که ایجاد دیوار مهربانی فرصت خوبی را برای دوستداران کمک به هم نوع ولو با هدیه یک دست لباس فراهم کرده است .
مردم شهرستان گچساران می توانند لباس های گرم، کیف و کفش های اضافه خود در سایزهای بزرگ، بچه گانه، زنانه، مردانه،دخترانه و پسرانه را در این محل قرار دهند تا از این طریق بتوان در فصل سرما به نیازمندان این شهر ستان کمک کرد.
برای نخستین بار این حرکت به عنوان یخچال مهربانی در یکی از محله های تهران شروع شد و در آن افراد خیر مواد غذایی را درون یخچالی برای نیازمندان می گذاشتند و سپس این حرکت با عنوان دیوار مهربانی گسترش پیدا کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد