تاریخ درج خبر : 1394/10/08
کد خبر : ۵۲۸۷۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مسئول برگزاری مجمع عمومی اصلاح طلبان در کهگیلویه بزرگ مشخص شد/ درخواست رضاتوفیقی از اصلاح طلبان کهگیلویه

مسئول برگزاری مجمع عمومی اصلاح طلبان در کهگیلویه بزرگ توسط شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان مشخص شد.

به گزارش سایت استان، با توجه به اینکه مجمع عمومی اصلاح طلبان در شهرستان های بویراحمد و دنا برگزار و مشخص شد به زودی این مجمع در حوزه ه کهگیلویه بزرگ وحوزه انتخابیه گچساران و باشت تشکیل و مشخص خواهد شد.

سید ضیاء الدین رضا توفیقی عضو شورایی هماهنگی اصلاح طلبان استان در گفت و گو با خبرنگار سایت استان گفت: همانطور که اطلاع دارید در همه استان ها یک شورایی به نام شورای اصلاح طلبان استان تشکیل می شود و در حوزه های انتخابیه هم یک شورایی به نام مجمع عمومی اصلاح طلبان تشکیل می شود.

رضا توفیقی افزود: این مجمع در حوزه بویراحمد و دنا تشکیل شد و در حوزه گچساران و باشت هم مسئول برگزاری آن آقای خواجوی هست که در حال تدارک برگزاری آن هست.

این فعال اصلاح طلب گفت: در شهرستان کهگیلویه بزرگ، آقای سید علی پرواز مسئول برگزاری این انتخابات مشخص شده است که در حال تدارک تشکیل این مجمع در چهار شرستان کهگیلویه بزرگ است. خواهشی که از دوستان کهگیلویه بزرگ دارم این است که دوستان اصلاح طلب با آقای سید علی پرواز که مسئول مجمع نیروهای خط امام استان هست همکاری جدی داشته باشند.

رضا توفیقی تصریح کرد: کسانی برای انتخاب اعضا دعوت می شوند آن جمع باید سابقه اصلاح طلبی داشته باشند. یکی از این ملاک ها این است که از دوم خرداد 76 تا 24 خرداد 92 این افراد به اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری رای داده باشند.

عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان افزود: از چنین افرادی به تعدادی که آقای پرواز درنظر می گیرند و از اصناف مختلف مانند: دانشجویان، معلمان، بازاریان، هنرمندان،کارمندان و …دعوت به عمل می آید و باید سابقه اصلاح طلبی داشته باشند و در هر شهرستانی بین 5 تا 7 نفر را انتخاب می کنند و همه این ها با هم جمع می شوند و مجمع عمومی اصلاح طلبان حوزه کهگیلویه بزرگ را تشکیل می دهند.

رضا توفیقی در پایان با درخواست از اصلاح طلبان کهگیلویه گفت: در آخر از اصلاح طلبان هر چهار شهرستان حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ خواهش می کنم با آقای پرواز که از نیروهای برجسته اصلاح طلبی است و کارهای بسیار خوبی از جمله دعوت از آقای سید هادی خامنه ای که به یاسوج و شهرستان های استان و جلساتی را برگزار کرد انجام داده است.به این دلیل شورای هماهنگی استان آقای سیدعلی پرواز را انتخاب کرد که آقای پرواز متولد  و ساکن شهرستان گچساران هست و در مناقشات اصلاح طلبان کهگیلویه حضور نداشت و تعلق خاطر خاصی به هیچ کدام از کاندیداهای اصلاح طلب در این حوزه ندارد گرچه احترام خاصی برای همه آن ها قائل است امیدوارم که همه اصلاح طلبان با ایشان همکاری لازم را داشته باشند.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بویراحمدی گفت:

  وقتی‏ ‏شخصی‏ ‏مثل‏ ‏اقای‏ ‏بهرامی‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏رییس‏ ‏جمهور‏ ‏شدن‏ ‏احمدی‏ ‏نژاد‏ ‏تو‏ ‏سخنرانیش‏ ‏‏ ‏با‏ ‏صدای‏ ‏بلند‏ ‏و‏ ‏با‏ ‏افتخار‏ ‏میگه‏ ‏اصلاحات‏ ‏مرد‏ ‏..و‏ ‏الان‏ ‏برای‏ ‏منافع‏ ‏انتخاباتی‏ ‏دم‏ ‏از‏ ‏اصلاح‏ ‏طلب‏ ‏بودن‏ ‏میزنه‏ ‏چه‏ ‏انتظاری‏ ‏از‏ ‏توفیقی‏ ‏و‏ ‏امثال‏ ‏این‏ ‏اقایون‏ ‏دارید…اصلاح‏ ‏طلبهای‏ ‏واقعی‏ ‏بویراحمد‏ ‏از‏ ‏دور‏ ‏میدرخشند‏ ‏

 • فعال اصلاح طلب گفت:

  این آقای رضاتوفیق جز ضرر برای اصلاح طلبی هیچ نفعی نداشته وندارد ؛ خواهشا ایشان را به جلسات راه ندید .

 • ناشناس گفت:

  خخخ
  جالبه پرواز سال 84 تو دانشگاه شیراز علیه هاشمی صحبت میکرد و مخالف جدی اش بود.
  پس حداقل اون دوره مخالف اصلاح طلبان بود

 • رویا گفت:

  چه‏ ‏اصلاح‏ ‏طلبی‏ ‏اقا…تو‏ ‏همین‏ ‏جلسه‏ ‏دو‏ ‏سه‏ ‏هفته‏ ‏پیش‏ ‏که‏ ‏اصلا‏ ‏چهره‏ ‏ی‏ ‏سرشناسی‏ ‏از‏ ‏اصلاح‏ ‏طلبها‏ ‏نبود…به‏ ‏جز‏ ‏انگشت‏ ‏شمار‏ ‏مثل‏ ‏اقای‏ ‏اردشیری‏ ‏که‏ بعدا‏ ‏خودم‏ ‏از‏ ‏زبون‏ ‏ایشون‏ ‏شنیدم‏ ‏که‏ ‏اصلا‏ ‏ب‏ ‏این‏ ‏جلسه‏ ‏دعوت‏ ‏نشده‏ ‏بود‏ ‏و‏ ‏خیلی‏ ‏اتفاقی‏ ‏و‏ ‏با‏ ‏تماس‏ ‏سریع‏ ‏یکی‏ ‏از‏ ‏دوستان‏ ‏خودش‏ ‏رو‏ ‏رسونده‏ ‏بود‏ ‏و‏ ‏طبق‏ ‏گفته‏ ‏ایشون‏ ‏اصلا‏ ‏از‏ ‏اصلاح‏ ‏طلبای‏ ‏سرشناس‏ ‏کسی‏ ‏نبود‏ ‏اونجا‏ ‏…معلوم‏ ‏نشد‏ ‏این‏ ‏جلسه‏ ‏چطور‏ ‏برنام‏ ‏ریزی‏ ‏شده‏ ‏بود‏ ‏..واقعا‏ ‏متاسفم

 • همتی گفت:

  بابا این کیه گذاشتن مسئول مجمع … باید به اصلاح طلبا رای داده باشن !!!!!!!!! الان ازکجا می دونید به اصلاح طلبا رای دادن یا نه ؟
  برگ رای می بینید؟

  • فرزندايل گفت:

   صرفاجهت این بودکه بگن شرط گذاشتیم به جای این شرط میگفتین شخصی که توانایی حمایت بیانی خوبی برای دفاع ازحقوق مجمع راداشته باشدانتخاب می کردین.

پربازديد