تاریخ درج خبر : 1394/10/09
کد خبر : ۵۲۸۷۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تشکر وقدردانی خانواده شهید غلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
“آن چه که خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست، و بر آن چه که حکمت متعالی ‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ کس را جرات تعبیر و تعدیل نمی‌باشد”
با تقدیم احترام بدین وسیله از طرف خود و خانواده شهید سرگرد علی غلامی مراتب تشکر و قدردانی خود را از کلیه همکاران، دوستان، آشنایان، بستگان و مسئولان کشوری و لشگری که با شرکت در مراسم تشییع، تدفین، مجالس ترحیم و یادبود برادر  عزیزمان باعث تسلی خاطرمان شدند تشکر و قدردانی نموده و از ایزد منان طول عمر با عزت برای تمامی بزرگواران وخانواده محترم آن عزیزان خواستاریم . همچنین از کلیه دوستانی که با ارسال  تاج گل ، پیام ، پیامک، تماس تلفنی، درج  در مطبوعات و نصب بنر و پلاکارد  با ما ابراز همدردی نمودند صمیمانه تشکر می نماییم.
قطعا قدرت تحمل از دست دادن برادر خارج از توان است اما یاری و صبر الهی و لطف بزرگوارانی که ما را در این غم عظیم یاری کردند و خود را با ما شریک دانستند به ما توان و قدرت به دوش کشیدن آن را داد، بی شک زبان ما از پاسخ دادن به محبتهای شما قاصر است اما به رسم قدرشناسی ، بر خود لازم دانستیم از تمامی شما عزیزان تشکر نماییم.امید است فرصت جبران زحمات شما در شادیهای شما میسر گردد.
باتشکر جهان غلامی برادر شهید

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    خداوند روح شهید را با سیدالشهدا مشهور فرماید واقعا با شناختی که از شهید داشتم فوق العاده انسانی با ایمان .مخلص.زحمت کش بود روحش شاد و یادش گرامی باد

پربازديد