تاریخ درج خبر : 1394/10/10
کد خبر : ۵۲۸۸۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تعطیلی 2 ماهه نمایندگی ثبت‌احوال دیشموک + تصویر

همزمان با هفته ثبت‌احوال مسئولان پاسخگوی تعطیلی نمایندگی ثبت‌احوال دیشموک باشند.
23 هزار نفر جمعیت در منطقه دیشموک از نعمت اداره ثبت‌احوال محروم هستند دیشموک منطقه‌ای است سردسیر، صعب‌العبور با داشتن جمعیتی خیلی زیاد که نیاز مبرم به چنین اداره دارد اما در کمال ناباوری بدون هیچگونه اطلاع‌رسانی به مردم این منطقه نمایندگی ثبت‌احوال دیشموک تعطیل شد.

این نمایندگی که روزانه افراد زیادی به آن مراجعه می‌کنند اما فقط با درب بسته روبه‌رو هستند و هیچ‌کس نیست که جواب مراجعه‌کنندگان را بدهند.

13941006000510_PhotoL

رئیس شورای اسلامی شهر دیشموک گفت: از مسئولان انتظار می‌رود به جای استقرار اداره ثبت‌احوال در دیشموک از تعطیلی نمایندگی ثبت‌احوال در شهر دیشموک با این جمعیت آماری بسیار بالا، خودداری کنند.

ایرج پذیرش افزود: با توجه به شروع انتخابات نمایندگی ثبت‌احوال باید فعالیت کاری خود را چند برابر کند اما؛ متاسفانه نمایندگی ثبت‌احوال دیشموک 2 ماه است که تعطیل شده و مردم با درب بسته رو‌به‌رو هستند.

حسن محمدی نیز گفت: دیشموک در یک منطقه‌ای قرار دارد که هم به لحاظ بعد مسافت و هم به لحاظ تجهیزات و امکانات رفاهی بسیار محدود و ضعیف است.

دهیار اسفندان افزود: با توجه به اینکه تعداد زیادی در طول روز از این روستا به ثبت‌احوال دیشموک مراجعه می‌کنند و با درب بسته روبه‌رو می‌شوند اما؛ مسئولان باید در راستای بررسی مشکلات این منطقه قدم‌های استواری بردارند.

وی عنوان کرد: یکی از موارد معضلی که در حال حاضر در دیشموک وجود دارد بلا‌تکلیف بودن نمایندگی ثبت‌احوال دیشموک می‌باشد که تعطیل بودن این نمایندگی در دیشموک اجحاف در حق مردم این منطقه خواهد بود.

13941006000524_PhotoL

وی متذکر شد: وضعیت اداره ثبت‌احوال دیشموک نامعلوم است و با این وضع مردم ناراضی خواهند بود.

گزارش از آرش آهنگ

 

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد