تاریخ درج خبر : 1394/10/10
کد خبر : ۵۲۸۸۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار دهدشت در مقابل اقلیت شورا باز هم پیروز شد

جلسه استیضاح شهردار دهدشت با ابقاء دوباره وی به پایان رسید .

در جلسه استیضاح شهردار دهدشت که باحضور نه عضو شورای اسلامی این شهر برگزارشد طیف اقلیت نتوانستند دیگر اعضا را قانع کنند و بار دیگر شهردار این شهر در سمت خود ابقاء شد .

خوش آیین ، موسوی امجد ، حجت خواه و حقانی که از آنها بعنوان طیف مخالف نام برده می شود درماههای اخیر و پس از اختلافات درونی و پرونده های تخلفات احتمالی شهرداری سعی دربرکناری شهردار کرده اند که این تلاش آنها تاکنون ناموفق بوده است .

واگذاری استخرقایق رانی در پارک شهید دستغیب بدون آگهی مزایده ، واگذاری فضای سبز به بخش خصوصی بدون کارکارشناسی و ازهمه مهمتر جذب نیرو ازدیگرمناطق علیرغم گفته های پیشین شهرداردهدشت درزمینه وجود نیروی مازاد از جمله اصلی ترین دلایل این استیضاح عنوان شده است .

عضو معترض شورای شهر دهدشت پس از اتمام جلسه استیضاح گفت: متاسفانه رییس شورای شهردهدشت که خود بارها از لزوم استیضاح شهردار سخن می گفت، همانندجلسه پیشین درآخرین لحظه تغییر نظرداد .

امیر رضا خوش آیین افزود: رییس شورای شهردهدشت درپاسخ به سوال ما در زمینه چرایی این اقدام خود خود گفت، علیرغم نظرمساعد به برکناری شهردار ولی مصلحت دراین است که به ماندن شهردار رای مثبت دهد .

موضوع اختلاف در شورای شهر دهدشت و جدل بر سر ماندن یا رفتن شهردار این شهر ماهها است که نقل محافل شده و باید دید این کشمکش تا چه زمانی ادامه خواهد داشت .
منبع: عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • یاور گفت:

  نظر خود را وارد نمایید
  …….. کلا آدم نمک نشناسیه!

 • 125 گفت:

  به جای این همه فکر و برکناری ؛ فکری به حال شهرتون انجام دهید

 • ناشناس گفت:

  مخالفین ادمهای خودخواهی هستند . اگر شهردار عزل نشد پس به شهردار کمک کنید تا شهر رابسازد بالاخره چهار سال تمام میشود و مخالفین شهر را خراب خواهند کرد ومطمین باشند دوره بعدی هیچ کدام از مخالفین لج باز در شورا رای نخواهند آورد

 • babak گفت:

  خوش ایین وموسوی امجدجمع کنیدخودتون وگرنه با یک پیام جمعتون میکنم

  • دنا گفت:

   اخو دهدشت که هر کار اجرایی از طریق شهرداری انجام میشود بدون رعایت مسائل فنی و مهندسی میباشد و در این صورت بودن و نبودن شهردار فرقی ندارد.و متاسفانه قانون انتخاب شهردار در شهر کوچکی مثل دهدشت که بیشتر مردم عشیره ای و قومی و قبیله ای هستند اشتباه وزارت کشور میباشد و جهت شورا هم هیچ تعریفی از میزان داشتن سواد و تخصص مرتبط زمینه کاری لحاظ نگردیده . بدون شک اگر شورا متخصص باشند قطعا تعهد برایشان ایجاد میشود که شهرداری اجرایی و فنی را انتخاب کنند.

 • babak گفت:

  من تعجب میکنم ازطیف اقلیت احساس میکنم سوادخواندن هم ندارندحداقل من میدانم پارک شهیددستغیب طی اگهی مزایده عمومی واگذارگردیدوجالب اینجاست بیست سال هست این حوضچه اسقاطی بوده ومار و گرگراک توش بازی میکردچه اشکال داره ی فضای فرهنگی تفریحی ورزشی توشهرایجادبشه؟؟اینافقط میخان کارشکنی کنند ودرواقع شخصیت خودشان را زیرسوال میبرند؛اقای خوش ایین برای زیاده خواهیهای خودمتاسف باش

 • دهدشتی گفت:

  دهدشت شده شهر ارواح به علت نداشتن مسئول باعرضه

 • ک گفت:

  یعنی من موندم مردم دهدشت الان چه دلیلی واسه زندگی کردن تویه این شهر دارن

 • صحرا گفت:

  لعنت خدا بر شما باد.خائنان به وطن و مردم

پربازديد