تاریخ درج خبر : 1394/10/11
کد خبر : ۵۲۸۹۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

طعنه سیدرضا گنجی پور به رستاد بعد از انصراف از انتخابات

دیروز سید رضا گنجی پور با منتشر کردن متنی از حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کناره گیری کرد تا یکی از چهره های شاخص اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ،قبل از احراز صلاحیت ها توسط شورای نگهبان، داوطلب کناره گیری از حضور در انتخابات باشد.
به گزارش سایت استان، گنجی پور که به نظر می رسد از مسائلی درونی اصلاحات کهگیلویه دلخور می باشد در متن انصراف خود کنایه ای را به تیتر سایت استان درباره ثبت نام لطیف رستاد با عنوان « مثلث اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ تکمیل شد» بیان کرد و اصلاح طلبی را محدود به اشکال هندسی و مثلث ندانست.

متن پیام “سید‌رضا گنجی‌پور قرار گرفته به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

واعتصموا بحبل الله جمیعاً و لاتفرقوا

در آستانه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، پس از ماهها اصرار فراوان و دعوت کم‌سابقه جمع کثیری از هموطنان و فرهنگیان عزیز، سرانجام تسلیم خواسته ایشان شده و در دیار تاریخی کهگیلویه بزرگ وارد صحنه انتخابات شدم. ضمن درک اهمیت این رسالت خطیر با توجه به مسئولیت اینجانب در مؤسسه دانشگاهی غیرانتفاعی به علت عدم وجود زمان کافی برای تطبیق شرایط شغلی با قانون انتخابات، بدین‌وسیله انصراف خود را از کاندیداتوری این دوره اعلام می‌دارم. بدیهی است انصراف اینجانب به معنای کنار کشیدن از مسئولیت اجتماعی – سیاسی در برابر مردم شریف و قدرشناس نبوده و همچنان در راستای خط و مشی سیاسی گذشته به عنوان یک عضو فعال اصلاح‌طلب در جهت احیای کهگیلویه بزرگ و تقویت جریان اصلاح طلبی کوشا می‌باشم.

اینجانب چالش پیش روی جریان اصلاح‌طلبی را در شرایط کنونی، بخش‌بندی این جریان به دو بخش و یا محدود کردن تعریف آن به اشکال هندسی همچون مثلث می‌دانم که پیامد حتمی آن مخدوش شدن بستر اجماع و انحراف از اهداف متعالی اصلاح طلبانه خواهد بود.

بی‌تردید اولی‌ترین طریق پیروزی در انتخابات پیش‌رو را گرد آمدن زیر بیرق اجماع ، همدلی و پرهیز از هرگونه قوم گرایی و البته قرار گرفتن در حلقه گسترده اصلاحات و به‌کارگیری تدبیر و سعه‌صدر می دانم.

از محضر همه دوستان و اقشار مختلف مردم بصیر شهرستانهای کهگیلویه بزرگ که با انگیزه ارائه خدمت و با پویایی سیاسی و اجتماعی خود، خواهان حضور اینجانب در عرصه انتخابات بوده و صادقانه اصرار بر این کار داشته‌اند پوزش می طلبم.

سید‌رضا گنجی‌پور

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ریحان گفت:

  متانت و بزرگی وشخصیت از چهره نورانی جناب سید گنجی پور موج می زند و این را در طول 8 سال مدیریت آموزش وپرورش نشان داد. لایق اصلی بود حیف شد که صحنه را خالی کرد. نیازی به تخریب نیست….ای تخیب گران بروید فکر نان باشید که خربزه آب است. ….

 • پیام به استاد منطقیان و استاد لاهوتی گفت:

  پیامی مهم و تاریخی به استاد منطقیان و استاد لاهوتی و طرفدارانشان:

  اصلاح طلبان کهگیلویه اگر با استاد لاهوتی و سادات متحد شدید برنده میشوید و گرنه هر کی هم از طیف منطقیان کاندیدا بشه و بخواهد تکروی کند فایده ندارد و باخت او حتمی خواهد بود.البته طیف استاد لاهوتی و سادات طرفدار او هم اگر تکروی کند و بدون منطقیان بیایند و تنها شرکت کنند باز بازنده میشوند.

  پس دنبال سادات بگردید و گزینه سید داشته باشید اگر سید نبود دنبال کسی باشید که موردحمایت سادات هم باشد.مثل بهرام تاجگردون در اوایل انقلاب که مورد حمایت هم منطقیان بود هم استاد لاهوتی و سادات از وی حمایت کردند و 2 بار نماینده کهگیلویه وگچساران شد.

  • م ضاتوفيقي گفت:

   آقای گنجی انسان شریف و بزرگیست ایشون یکی از محبوترین کسانی هستند که در جریان اصلاحات کهگیلویه وجود داشت و دارد
   باید قدر این چنین بزرگان را دونست
   تنها روزنه امید برای برون رفت دکتر کنجی پور بود/ اینم بدونید اصلاحات کهگیلویه بعد از از دست دادن این گوهر گران بها هیچ وقت روی آرامش را نخواهند دید13/10/1394

  • مسعود گفت:

   تنها گزینه ای که میتونست از فیلتر شورای نگهبان رد بشه دکتر گنجی پور بود چون هیچ موردی نداشت و همیشه تابع ولایت بود
   اصلاحات کهگلیویه بزرگترین اشتباه رو کردن
   20 این برج مشخص میشه آقایان به اصطلاح اصلاح طلب کهگلیویه بزرگ یر به یر

   • فکر باز گفت:

    نماد اصلی ما برای اصلاح طلبان 1- قبولی نظام ورهبری وولایت فقیه 2-فکر باز وعدم تنگ نظری هر کس از این دایره خارج باشد نه تنها اصلاح طلب نیست بلکه ضد نظام وانقلاب است

 • پیام به استاد منطقیان و استاد لاهوتی گفت:

  پیامی مهم و تاریخی به استاد منطقیان و استاد لاهوتی و طرفدارانشان:

  در واقع استاد لاهوتی با ناراحتی از منطقیان و با سکوت خودش راه را برای انتقال آرای بخش زیادی از سادات به سمت بزرگواری هموار کرد و رستاد نتوانست آرای سادات را جذب کند.

  دوستان اصلاح طلب کهگیلویه بزرگ توجه کنید در کهگیلویه به علت تضاد قومیتی بین بهمئی طیبی بویراحمدی دشمن زیاری و ……. تنها یک گروه است که شانس بیشتری برای پیروزی دارد و حمایت بیشتر اقوام را دارد و آن سادات هستند.

  اصولگرایان همیشه با سیاست عمل کردند و همیشه کاندیدای اصولگرایان کهگیلویه از سادات بوده از موحد و بزرگواری تا الان که دکتر تقوی آمده.

  اصلاح طلبان

 • پیام به استاد منطقیان و استاد لاهوتی گفت:

  اصلاح طلبان کهگیلویه توجه کنند که 4 دور موحد نماینده بوده و 2 دور بزرگواری یعنی 6 دور نماینده کهگیلویه از سادات منطقه بوده.

  دور قبل صد درصد رستاد بازنده میشد چون دوستان منطقیان و رستاد تاثیر سادات و طرفداران استاد لاهوتی را دست کم گرفتند و بخیال خودشان با تکروی به تنهایی برنده میشوند.
  اما دیدیم که رستاد 30000 رای فقط آورد که رای منطقیان بود.
  اشتباه رستاد و منطقیان این بود که طیف لاهوتی راکنارگذاشتند و استاد لاهوتی چون ناراحت شدند در انتخابات قبلی سکوت کردند که منجر به پیروزی بزرگواری شد.

  • ناشناس گفت:

   ای کسی که دم از اصلاح طلبی میزنی و ادعاتون هم میشه که پیغام تاریخی میذاری این را بدان که آقای تقوی از طیف اصولگراست پس بیخود سنگ کسی رو به سینه ناقابلتون نزنید که مبادا ترک بردارد سینه نازک و بی عیبتون.سادات محترمند و خواهند بود ولی برگرد ببین کی پشت سادات بوده تا به اینجا رسیدن.آقای لاهوتی اگه کار درست بود اجازه نمیداد طیف مقابل به بهارستان راه یابند پس این را هم مضافاً بدونید که این بزرگوار اگه راست میگن این دوره با همقطاران خود به اجماع برسند.

 • پیام به استاد منطقیان و استاد لاهوتی گفت:

  پیامی مهم و تاریخی به استاد منطقیان و استاد لاهوتی و طرفدارانشان:

  منطقیان و طرفدارانش 35000 رای دارند و استاد لاهوتی و طرفدارانش 35000 رای دارند.حدود 20000 رای هم مستقل هستند اما متمایل به اصلاحات.
  پس جمعا اصلاحات کهگیلویه بزرگ 90000 رای دارد.

  استاد لاهوتی و منطقیان انسانهای بزرگی هستند.
  اگر تمام انتخابات 6 دور گذشته را با دقت بررسی کنید خواهید دید طیف منطقیان تاثیر گذار اصلی نبوده اند البته تاثیر زیادی دارند اما در نتیجه انتخابات تاثیر کمتری داشته اند.
  همیشه این طیف استاد لاهوتی بوده که در نتیجه اثرگذارتر بوده است.
  علت تاثیر بیشتر استاد لاهوتی بخاطر سادات بودن ایشان است.

 • اصلاح طلب گفت:

  سلام گنجی پور بدون اجازه وبدون در نظر گرفتن نظر آقای لاهوتی از رستاد حمایت کرد ،نظر آقایان این بود که رستاد ………. و ………. است واصلاح طلب نیست وفقط دنبال بستگانش هست ،مثل قضیه ……….. در شورای شهر یاسوج ویا خیمه زدن در خانه …. و …….. که نماینده هدایت خواه بودند.
  اما گنجی پور که رستاد را نمی شناخت برایش سنگ تمام گذاشت ولی رستاد بعد از انتخابات نه تنها حرمت گنجی را نگه نداشت بلکه چندین بار او را تخریب کرد تا مهر صحت بر گفته های بزرگان اصلاحات بگذارد که می گفتند قابل اعتماد نیست.متاسفانه معرفی رستاد هم یکی دیگر از اشتباهات جریان بود واگر ده روز دیگر فرصت تبلیغ داشت ماهیتش برای همه روشن می شد

 • اصلاح طلب گفت:

  گنجی پورو صدوقی فقط دور گذشته که اصلاج طلبی نبود از موحد حمایت کردند واز کس دیگری حمایت نکردندوسایر اصلاح طلبان چهره های شاخص مثل ….. از موحد حمایت کردن تفاوت صدوقی وگنجی پور با دیگران اینه که محافظه کاری نکردند.

 • روزگار گفت:

  آقای گنجی پور از قهر و رفتنت ناراحت شدم . باید می ماندی و پس از مشخص شدن صلاحیتها آن موقع تصمیمی بر اساس نظر جمع میگرفتی . ولی از اینکه در جریان اصلاحطلب می مانی و فعالیت میکنید خوشحالم .

 • سروش گفت:

  آقای دکتر گنجی پور از سرمایه های جریان اصلاحات میباشند و بدلیل اینکه شش ماه قبل از سمت خود یعنی ریاست موسسه آموزش عالی دانا یاسوج استعفاء ندادند از کاندیداتورى کناره گیری کردند و ایشان از حامیان آقای رستاد بودند در انتخابات مجلس هشتم . جناب مهندس رستاد هم از سران اصلاحات استان میباشند عزیزانی که کورکورانه تصمیم میگیرید و قلم بدست میگیرید بیدار شید که اصلاحات در خطر است، من اگه بنشینم ، تو اگه بنشینی چه کسی بر میخیزد. کی گفته دکتر پشت سر موحد بوده یا از بزرگواری حمایت کرده بینش سیاسی ایشان بالاتر از این حرفاست . با ایشان باید بنشینی تا بفهمید چقد روح بزرگی دارد

 • سروش گفت:

  آقای دکتر گنجی پور از سرمایه های جریان اصلاحات میباشند و بدلیل اینکه شش ماه قبل از سمت خود یعنی ریاست موسسه آموزش عالی دانا یاسوج استعفاء ندادند از کاندیداتورى کناره گیری کردند و ایشان از حامیان آقای رستاد بودند در انتخابات مجلس هشتم . جناب مهندس رستاد هم از سران اصلاحات استان میباشند عزیزانی که کورکورانه تصمیم میگیرید و قلم بدست میگیرید بیدار شید که اصلاحات در خطر است، من اگه بنشینم ، تو اگه بنشینی چه کسی بر میخیزد. دکتر گنجی پور فرمودند که منظورم من از مثلث آقای مهندس رستاد نبودند

 • کهگیلویه گفت:

  امروز هرکسی میاد ومیره میشه چهره شاخص حزبی بماند که کیا شاخصن ما که نفهمیدی شاخص کیه وچیه

 • طولیان گفت:

  آقای رستاد شما تایید نمی شوید بهتره کنار بروید اینو جلسات شما با حزب منحله مشارکت میگه …بخدا رد صلاحیتی شک نکن ….

 • اصلاح طلب گفت:

  آقای گنجی پور عزیز همه ما میدانیم که رستاد بدون شک رد صلاحیته وما اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ به افرادی که ولایت فقیه را قبول ندارند وضد نظام هستند رای نخواهیم داد

 • sara گفت:

  چه مظلومانه اومد وچه مظلوم رفت

 • علی ورمرزیار گفت:

  واقعا خودش اومد وخودش هم رفت چرا؟ چون مرید سی ساله اش یعنی لاهوتی قبولش ندارد= چون محافظه کاری شدید دارد دوست همزمان هم لاهوتی هم موحد وهم بزرگواری را داشته باشد اصلاح طلبان واقعی :سید ضیا رضاتوفیقی وسید قادر لاهوتی اند

 • فرزندايل گفت:

  عیبی نداره تعدادزیاده، همین طورشم فکرنکنم کسی ازاین اصلاح طلبا برن بااین وضع ریزش ثبت نام

 • اصللاح طلب گفت:

  دکترگنجی پور تنهاکسی بود اومد توستاد اقای رستاد سخرانی کرد لطفا شلوغش نکنید .

 • علی گفت:

  جناب آقای ارام سلام ایشان در دور گذشته از آقای رستادبه صورت علنی و با جسارت حمایت کردند
  اتفاقا سوال شد از ایشان فرمودند خطاب من به سایتها بود و کسانی که زمینه تشتت و تفرق را در اردوگاه اصلاح طلب ها ایجاد می کنند

 • سید جلال گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…اشکال نداره اگه از روی دلسوزی و مصلحت باشه

 • ناشناس گفت:

  باورت شده اصلاح طلبی؟یادت رفته پشت سرموحد با کاروانش میرفتی لنده ووووو.یادت رفت 9 دی سه سال پیش چطو با کله رفتی تو راهپیمایی.خداوکیلی چیت اصلاح طلبه

  • دانشجو گفت:

   دوست گرامی ناشناس خیالت تخت رستاد برای همیشه از سیاست رفت , تازه امکان داره منطقیان لاهوتی تایید بشن اما کسانی که با حزب مشارکت فعالیت کرده ودارند تایید نخواهند شد … به قران قسم

 • مخاطب گفت:

  این که طعنه به رستاد نیست ، طعنه به سایت شماست …!

  • فرهنگی گفت:

   رستاد کیه !!بیخود بزرگش نکنید افرادی که سابقه خوبی برای نظام ندارندرابه اصلاح طلبی پیوند ندهید

 • اسمان گفت:

  درود خداوند برشما دکترجان

  • استاد گفت:

   دکتر گنجی پور بسیار کار خوبی کردی با اینها جدا شو بدنام میشی

 • دهدشتی گفت:

  خودت اومدی خودت هم رفتی مردم وسیله اند.

پربازديد