تاریخ درج خبر : 1394/10/11
کد خبر : ۵۲۸۹۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -
اتاق بازرگانی یاسوج برگزار می کند:

سمینار آموزشی ((ترانزیت و اینکوترمز))

واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “ترانزیت و اینکوترمز” برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی یاسوج این سمینار از ساعت 9:30  الی 14روز یکشنبه، 13 دیماه 1394 در سالن شهید چمران دانشکده علوم دانشگاه یاسوج برگزار می شود.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
در این سمینار مباحثی از جمله هدف وحوزه شمول اینکوترمز، دلایل تجدید نظر در اینکوترمز، اصطلاحات 13گانه در قالب 4 گروه اصلی، نقاط انتقالی و اهمیت آن در هر یک از گروههای 4 گانه، کاربرد هر یک از اعتبارات/ بهترین نوع اعتبار از دیدگاه صادرکننده و واردکننده، شیوه ها و انواع ترانزیت کالا، اسناد و مدارک مورد نیاز در تزانزیت براساس قانون امورگمرکی و قانون عبور کالای خارجی از قلمرو جمهوری اسلامی ایران و ترانزیت به مناطق آزاد و ویژه و قوانین حاکم بر آن توسط خانم تقی زاده (از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 33227953-074 ، فکس 33234355-074 و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد