تاریخ درج خبر : 1394/10/11
کد خبر : ۵۲۸۹۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

احداث هتل در پارک جنگلی

شهردار یاسوج گفت: طرح‌های عمرانی شهر یاسوج به بخش خصوصی واگذار می‌شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون امور عمرانی، شهردار شهر یاسوج و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به همراه اصحاب رسانه عصر امروز از پروژه‌های عمرانی پارک ولایت، پارک بانوان، پل چهارم بشار و پارک جنگلی شهر یاسوج بازدید کردند.

محمدعلی جاوید شهردار یاسوج گفت: برای احداث پارک ولایت شهر یاسوج مبلغ 22 میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 180 در نظر گرفته شده که تاکنون این مبلغ تخصیص داده نشده است.

وی با اشاره به اینکه این پارک در مساحت 15 هکتار احداث می‌شود و در حال حاضر نیز 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: این پارک در سه فاز اجرا می‌شود و برای افتتاح و بهره‌برداری نیازمند 80 میلیارد ریال اعتبار هستیم.

این مسئول خواستار همکاری بیشتر بخش خصوصی برای احداث زیرساخت‌های گردشگری در استان شد و افزود: توسعه و پیشرفت طرح‌های عمرانی بدون مشارکت بخش خصوصی امکان‌پذیر نیست.

جاوید اضافه کرد: پارک ولایت و پارک جنگلی یاسوج از جمله طرح‌های عمرانی هستند که برای ساخت و احداث آن نیازمند حضور بخش خصوصی هستیم و این پروژه‌ها به بخش خصوصی واگذار می‌شوند.

شهردار یاسوج با اشاره به نقش پارک جنگلی در توسعه صنعت گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: احداث هتل در مساحت 938 هکتار در پارک جنگلی یاسوج یکی از مکان‌های است که می‌تواند نقش مهمی در توسعه گردشگری ایفا کند.

وی خاطرنشان کرد: احداث هتل در مکان گردشگرپذیر پارک جنگلی به دلیل مسائل حقوقی متوقف شده است.

فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد