تاریخ درج خبر : 1394/10/11
کد خبر : ۵۲۹۰۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

سه کاندیدای انصرافی استان را بشناسد

تا کنون 3 نفر از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور در انتخابات کناره گیری کرده اند.

به گزارش سایت استان، علی توکلی متولد سال 1355 نامزد انتخابات مجلس دهم حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا شده بود. وی به صورت مستقل در انتخابات حضور یافته بود.

سید رضا گنجی پور یکی از کاندیداهای اصلاح طلب حوزه کهگیلویه بزرگ در پیامی انصراف خود را از کاندیداتوری این دوره انتخابات اعلام کرد.

عبد المجید فرهادی کاندیدای ثبت نامی حوزه بویراحمد و دنا هم با صدور اطلاعیه ای از کاندیداتوری خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی کناره گیری کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • لر گفت:

    چ بدم میاد از این نژاد پرستی، ک آدم حاضر باشه ب هر بیسوادی رای بده چون فامیلش وهم طایفش، این جور آدما اگه حتی باسواد ترین آدم تو ایران کاندید بشه بهش رای نمیدن و به فامیل خودشون خواه باسواد باشه خواه بیسواد باشه رای میدن، رای این آدما از روی تفکر نیست از روی تعصب

  • ابراهیم آخش گفت:

    جناب آقای دکتر ستار هدایت خواه خودت میدانی که در طی دو سالی که نماینده مردم بویراحمدودنا در مجلس بودی با پشتیبانی ایل بزرگ وبا غیرت تامرادی به مجلس رفتی پس خواهش وتمنایی که از توداریم وبه خاطرآبروی که درایل بزرگ تامرادی داری انصراف بده چون مردی متدین وبا شخصیت ولایق نماینده بودن از این ایل بزرگ به نام حاج مهدی روشنفکر وارد صحنه شده

پربازديد