تاریخ درج خبر : 1394/10/11
کد خبر : ۵۲۹۰۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از هنرمندان گچساران به روایت تصویر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • جمعیت هنرمندان خاموش گفت:

  باسلام وعرض ادب
  واقعا جای خوشحالی دارد وقتی میبینیم برای یکبار هم که شد هنر هنرمندان شهرستان فراموش شده گچساران مورد توجه مسئولین قرار گرفت و به پاس افتخارات آنان جشن تجلیل برگذار میگردد، حال میخواهد جنبه تبلیغات سیاسی داشته باشد یا خیر.
  لاکن در باب گلایه از طرف هنرمندان خاموش شهرستان گلایه ای دارم از میزبانان مراسمی که هر چند خیلی دیر تصمیم به این تجلیل گرفتند اما با دعوت ناقص هنرمندان واقعا سنگ تمام گذاشتند.
  عزیزان و همکاران بزرگوار من مگر هنرمندانی که بدور از جناح مدیریتی فعلی شهرستان فعالیت میکنند و همگی دارای مقام ها و کسب افتخارات متعددی بودند جز هنرمندان این شهر نبودند.
  آیا حق این هنرمندان خاموش از کسانی که هیچ بویی از هنر و هنرمندی نبرده و تاکنون هیچگونه فعالیت هنری نداشته اند بلکه تنها بوسیله روابط خانوادگی و جناحی دعوت و از آنان تجلیل شد کمتر بود؟
  آیا بهتر نبود اگر قرار بر برگذاری چنین جشن بود نام آن را همگانی نمیکردید و به نام تجلیل از هنرمندان و جوانان حامی دکتر تاجگردون برگذار میکردید.
  چرا که نام خیلی از هنرمندان و ورزشکاران و خبرنگاران و افتخار افرینان شهرستان در لیست شما مشاهده نشد و بجای آن یک جو خانوادگی از عده ی خاصی از هنرمندان دیده شد.
  واقعا دستکش رزم کاریکاتور شما به زیبایی نمایان گر همه چیز بود.
  درست است شما در رزم ناجوانمردانه رقیب ندارید و رقبای این عرصه همگی از در صداقت و دلسوزی پا بر سکوی قهرمانی گذاشته اند.
  در آخر خواهشمندم جسارت مرا بدل نگیرید لکن گله من از عوامل ذی ربط بود و بس.
  جمعیت هنرمندان خاموش

 • فریدون هاشمی گفت:

  بودن دکتر تاجگردون و تلاش برای گرامی داشت هنرمندان اگرچه در آستانه انتخابات مجلس و برپایه گمانی پررنگ بر کنشی انتخاباتی باشد، مایه شادی و خوشحالی ماست.
  چه بدی دارد که کاندیداهای ما حتی برای تبلیغات هم که شده به فرهنگ و اهالی هنر و ادب این سرزمین نگاه ارزشمدارانه و خوب داشته باشند؟
  در این روزها چند برنامه فرهنگی خوب را دیدم که جناب تاجگردون به خوبی کنار هنرمندان و فرهنگیان نشسته است.

  خوشحالی ام را از این رویدادها پنهان نمی توانم کرد و خوشحالتر خواهم شد اگر دیگران هم به این فضا وارد شده و در کنار هنرمندان که پیغمبران اندیشه و فرهنگ این سرزمین هستند بایستند.

  سپاس دکتر

  • صحرا گفت:

   اگر همه روشنفکران ما به مانند این بزرگ مرد واقعی عمل کنند دنیا گلستان خواهد شد و یا مدینه فاضله ارزوهای ما.اینطور نیست؟!

پربازديد