تاریخ درج خبر : 1394/10/12
کد خبر : ۵۲۹۱۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

انسداد راه‌های روستایی مناطق سردسیری کهگیلویه و بویراحمد

معاون راهداری راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه‌های روستایی مناطق سردسیری این استان اکنون مسدود بوده و تلاش‌ها برای باز کردن راه‌های روستایی بسته ادامه دارد.

علی شیر محمدی با اشاره به وضعیت راه‌های اصلی و روستایی در کهگیلویه و بویراحمد به دلیل بارش برف و باران، اظهار داشت: در حال حاضر تمام محورها و راه‌های اصلی در این استان باز است.

وی بیان کرد: با کمک نیروهای راهدارخانه اداره کل راه‌ و شهرسازی راه‌های اصلی در کهگیلویه و بویراحمد جهت رفاه هر چه بیشتر افراد باز شده و اکنون همه راه‌های اصلی در این استان باز است.

معاون راهداری راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حال حاضر راه‌های روستایی مناطق سردسیری در این استان بسته بوده است.

محمدی عنوان کرد: البته در بارش برف و باران اخیر 95 درصد از راه‌های روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد باز شدند ولی در بارش برف و باران جدید که از روز گذشته آغاز شده، راه‌های روستایی مناطق سردسیری این استان اکنون بسته است.

وی گفت: نیروهای راهدارخانه اداره کل راه‌ و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد در حال باز کردن راه‌های روستایی بسته شده در مناطق سردسیری هستند.

معاون راهداری راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اکنون 279 نیرو در راهدارخانه‌های این استان فعالیت دارند، افزود: اکنون 23 راهدارخانه ثابت و سیار در این استان فعالیت دارند.

محمدی گفت: در حال حاضر 218 خودروی سبک، نیمه سبک و سنگین در راهدارخانه‌های این استان وجود دارد.
تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد