تاریخ درج خبر : 1394/10/13
کد خبر : ۵۲۹۲۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ورود فاضلاب بیمارستان یاسوج به رودخانه بشار تکذیب شد

مدیرکل محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت: ورود فاضلاب و پسماند بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج به رودخانه بشار را تکذیب می‌کنم.

عطا پورشیرزاد در نشست شورای حفاظت از منابع آب استان، اظهار داشت: ورود فاضلاب و پسماند بیمارستان امام سجاد(ع) به رودخانه بشار را تکذیب می‌کنم.

مدیرکل محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت: پسماند فاضلاب بیمارستان امام سجاد (ع) به طور مرتب کنترل می‌شود و تصفیه خانه یاسوج مرتب رصد می‌شود و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی بیان کرد: وضعیت آلاینده‌های زیست محیطی کارخانه قند مرتب از سو ی کارشناسان اداره کل حفاظت کنترل می‌شود.

پور شیرزاد عنوان کرد: به طور مستمر و دوره‌ای این کنترل‌ها صورت می‌گیرد و اگر احیانا مشکل پیش بیاید اختیارهای لازم صادر و اقدامات لازم انجام می‌شود.

مدیرکل محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه در اکثر شهر‌ها مسیل‌های ناحیه شهری و مسکونی همواره کانون تخلیه فاضلاب‌ها، زباله‌ها و نخاله‌های ساختمانی هستند، افزود: به خصوص در حاشیه شهرها این رخداد از شدت بیشتری برخوردار است.

وی ابراز کرد: این پدیده سبب می‌شود تا مسیل چهره زشت و پلشت به خود گیرد و کانون آلودگی و پرورش و تکثیر جوندگان و حشرات و منبع انتشار بوهای نامطلوب باشد.

پورشیرزاد بیان کرد: بخش قابل توجهی از آب مصرفی در محیط های خانگی، صنعتی و مزارع کشاورزی تبدیل به پساب می‌شود که می‌تواند منجر به آلودگی آب‌های سطحی و منابع زیرزمینی و همچنین آلودگی محیط زیست شود.

تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد