تاریخ درج خبر : 1394/10/13
کد خبر : ۵۲۹۲۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نجات جوان ۳۰ ساله از رودخانه “سپیدار” بویراحمد

رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد گفت: با حضور به موقع نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵ و اقدامات موثر، فرد غرق شده در رودخانه “سپیدار” از مرگ حتمی نجات یافت.

جلال پوران فرد افزود: شب گذشته به محض اعلام گزارش مبنی بر غرق شدن یک نفر در محدوده روستای”امیرآباد بابکان”،از توابع شهرستان بویراحمد سریعاً نیروهای اورژانس پایگاه جاده ای سپیدار در محل حاضر شدند و با تلاش عوامل حاضر در محل مرد غرق شده از رودخانه بیرون آورده و نجات یافت.

وی با بیان اینکه در این حادثه مرد جوان ۳۰ ساله به دلیل بی احتیاطی به درون رودخانه که بر اثر شدت بارندگی پرآب وخروشان شده بود افتاد، اظهارکرد: پس از نجات این جوان از رودخانه، تکنسین های اورژانس بی‌درنگ اقدامات درمانی جهت احیای فرد غرق شده را انجام و برای ادامه درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند .

رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد در پایان با بیان اینکه بارندگی های اخیر احتمال جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها را در پی دارد اضافه کرد: مردم باید از تردد در نزدیک سدها و آب‌بندها و حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند و از جویبارهای به ظاهر آرام دوری کنند و از ورود به جریان پرشتاب آب بدون توجه به قابلیت شناگری که خطر غرق شدن را به دنبال دارد، اجتناب کنند.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد