تاریخ درج خبر : 1394/10/13
کد خبر : ۵۲۹۲۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان:

مجمع اصلاح طلبان گچساران و کهگیلویه تشکیل می‌شود

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گفت: مجمع اصلاح طلبان حوزه انتخابیه گچساران وباشت و همچنین حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ بزودی تشکیل می شود.
علی خواجوی در گفتگو با خبرنگار سایت استان افزود: این مجمع چندی پیش در حوزه بویراحمد و دنا و پس از دعوت از افراد شناخته شده اصلاح طلب و برگزاری انتخابات تشکیل شد.
وی ادامه داد: بر اساس ساز و کار کلی اصلاح طلبان در کشور، شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در کشور، شورای اصلاح طلبان در استانها و مجمع اصلاح طلبان در شهرستانها و حوزه های انتخابیه به عنوان تصمیم گیرنده اصلی برای اصلاح طلبان فعالیت می کنند.
خواجوی شورای اصلاح طلبان استان را شامل احزاب به اضافه شخصیتها و تشکلهای اثرگذار سیاسی عنوان کرد و بیان داشت: اساسا شورای اصلاح طلبان استان همان کسانی هستند که عضوء شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بوده اند و در شهرستانها و حوزه های انتخابیه مکانیزم متفاوتی دارد.
وی اظهار داشت: در یاسوج بانی این کار احزاب هستند به اضافه افرادی که باید به احزاب افزوده شود. مثلا انتخابات برگزار شد و اقشار مختلف مردم شامل دانشجویان، فرهنگیان، اصناف و افراد ذی نفوذ از طریق مختلف دعوت شدند. سپس انتخابات برگزار شد و تعداد چهارده نفر انتخاب و به احزاب اصلاح طلب حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا اضافه می شوند که مجمع اصلاح طلبان حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را تشکیل می دهند.
وی در پاسخ به این سوال که مجمع اصلاح طلبان بویراحمد چند نفر هستند؟ گفت: در حال حاضر چهارده نفر انتخاب شده به اضافه نمایندگان احزاب در استان که هفده حزب را شامل می شود نیز به این مجمع افزوده می شود.
وی در خصوص تشکیل این مجمع در حوزه های گچساران و کهگیلویه گفت: مطابق آیین نامه که از کشور به ما ابلاغ شده و با توجه به شرایط محیطی موجود در حوزه ها بایدتصمیم گیری کنیم.
رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان در خصوص وضعیت خاص کهگیلویه نیز تصریح کرد: امکان دارد در کهگیلویه به همین شکل انتخاباتی برگزار شود و یا اینکه با توجه به شرایط، مکانیزم دیگری برای آن طراحی شود.
خواجوی در خصوص حوزه گچساران بیان داشت: بنا هست بر اساس انتخابات این مجمع را تشکیل دهیم و به زودی نیز انتخابات آن برگزار می شود.

گفتگو: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • اصلاح طلب پیرو خط امام(ره) گفت:

  همه اصلاح طلبان باید تلاش کنند وحدت و حفظ اصول انقلاب و دفاع از قانون اساسی و اصل ولایت فقیه میراث بزرگ امام راحل و دیگر آرمانهای امام سر لوحه کار اصلاح طلبان قرار گیرد.باید همه ملتزم به قانون و مجری های قانون اهم از ستاد انتخابات و شورای نگهبان باشیم و اگر انتقادی داریم با دلیل و منطق و استدلال بیان کنیم.
  نباید گذاشت اختلافات جزیی بین یاران انقلاب بزرگتر شود.
  باید حرمت همه کاندیدها را حفظ کرد و زحمات خوب همه نمایندگان سابق چه اصلاح طلب و چه اصولگرا ذکر شود و نقد عملکرد نمایندگان سابق با انصاف و حفظ حرمت آنان صورت گیرد.هر چی باشد همه نمایندگان سابق و فعلی برای این استان زحمت کشیده اند.

 • اصلاح طلب واقعی گفت:

  انصافا تا تو سیاستم به اصلاحاتی که هنوز جان نگرفته دردست عده ای خاص قرار داره رای نخواهم داد حضور این افراد نه تنها هیچ نفعی برای اصلاحات تو استان نداره بلکه ضرر هم داره

  • اصلاح طلب نه فرصت طلب گفت:

   سلام …موافقم ؛ منم دیگه نیستم ؛ خدایی اصول گرایان دارند نیرو جذب میکنند اونوقت عده ای فرصت طلب منفعت جو که فقط دنبال منافع خویش هستند دارند نیروهای خوب را فراری میدن!!!!!!!!!!مرگ بر فرصت طلب مرگ بر منفعت طلب مرگ بر ضد ولایت فقیه ؛ درود بر اصلاح طلبان واقعی که طرفدار راستین نظام ورهبری هستند

پربازديد