تاریخ درج خبر : 1394/10/13
کد خبر : ۵۲۹۲۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه انجمن اسلامی معلمان گچساران در محکومیت شهادت علامه شیخ نمر توسط آل سعود

به نام خدا
ولاتقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء و لکن لا تشعرون
آنان را که در راه خدا کشته می شوند، مرده می خوانید آن ها زنده اند و شما درنمی یابید.
اقدام جاهلانه دولت مشرک سعودی در به شهادت رساندن علامه شیخ نمر و پاکان همراهش نشان دهنده ذلت و خواری و پریشانی حاکمان ظلم و جور است که حاهلیت وحشیانه و خفت بار و غیر انسانی را در عصر نو به نمایش گذاشت و آشکارا دست رژیم سفاک سعودی را در حمایت از تروریسم هویدا ساخت.
تردیدی وجود نداشت که داعش خونریز به فرمان امپریالیسم ضد بشر و با حمایت گسترده آل سعود در پی ایجاد آشوب و فرقه گرایی در منطقه است و بنا دارد با بدنام کردن مسلمانان چهره ای خشن و دور از عقل و منطق به جهانیان نشان دهد و به شهادت رساندن آیت الهی علامه شیخ نمر جای هیچ شک و شبهه ای باقی نگذاشت که سعودیان در ورطه سقوط افتاده نه تنها سازنده و حامی داعش که خود بالفعل و بالذات تروریست هستند.
در زمانی که میلاد حضرت محمد مصطفی (ع) و حضرت عیس مسیح (ع) پیامبران رحمت و مهربانی و صلح و دوستی بود آل سعود با ددمنشی اقدام به ریختن خون مسلمانان نمود و پرده از چهره خون آشام خود برداشت.
علامه شهید شیخ نمر بر سر عقیده و آرمان حقه اسلامی مورد کین دژخیمان سعودی قرار گرفت و مظلومانه به شهادت رسید. آل سعود که در پی تجاوز نظامی به کشورهای مسلمان همسایه همچنان به کشتن مسلمین بی دفاع ادامه می دهد خود را در میدان مبارزه علیرغم کشتار بی رحمانه زنان و کودکان و مردم مسلمان بازنده می داند و برای دامن زدن به فرقه گرایی و ایجاد تنش در منطقه و درگیر کردن بیشتر مسلمین با یکدیگر از هیچ جنایتی رویگردان نیست و اقدام به قتل بر اساس رای مفتیان بیسواد و هرزه خود که در دامن هرزگان استکبار جهانی پرورش یافته اند و به منکرات شهره هستند کمترین جنایتی است که این شرابخواران رذل و اوباش به آن مبادرت کرده اند.
انجمن اسلامی معلمان شهرستان گچساران بشدت اعدام و به شهادت رساندن علامه پاکباز شیخ نمر الباقر النمر و یاران وی را توسط آل سقوط محکوم نموده و از دولت جمهوری اسلامی می خواهد ضمن فراخواندن مردم مسلمان و شیعه ایران اسلامی به صبر و شکیبایی از طریق دیپلماسی با دولت عربستان برخورد جدی نماید و اعلام انزجار و خشم ملت را ابلاغ نموده و مردم را در جریان اقدامات انجام شده قرار دهد.
از ملت آگاه می خواهیم در شرایطی که با توطئه های گوناگون نوکران استکبار به دستور اربابان بی دین خود موجبات تفرق و نفاق را میان امت اسلامی فراهم می کنند با خویشتنداری یاری دهنده دولت و مسئولین باشند و از اقدامات هیجانی که مستمسکی به دست سعود مشرک و صاحبان آنها بدهد پرهیز نمایند.
لَهُمْ دَارُ السَّلاَمِ عِندَ رَبِّهِمْ وَهُوَ وَلِیُّهُمْ بِمَا کَانُواْ یَعْمَلُونَ
برای آنان دارالسلام است که ( بهشت یزدان است ) از سوی پروردگارشان بدیشان تعلّق می‌گیرد ، و خداوند به سبب کاری که ( در دنیا ) انجام می‌داده‌اند ، سرپرست و یاور آنان است .
13/10/94
انجمن اسلامی معلمان شهرستان گچساران

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد