تاریخ درج خبر : 1394/10/14
کد خبر : ۵۲۹۳۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور انجمن هوافضای استان کهگیلویه و بویراحمد در همایش بین المللی هوافضای ایران2016

رئیس کل انجمن هوافضای استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور انجمن هوافضای استان به نمایندگی استان چهار فصل و تمدن ساز کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش سایت استان، علی محمودی گفت: با استعانت از درگاه خداوند حکیم، پانزدهمین کنفرانس بین المللی هوافضای ایران2016، 4 لغایت 6 اسفندماه 1394 توسط دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری در شهر تهران برگزار می شود.

رئیس کل انجمن هوافضای استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت:از جمله اهداف برگزاری این همایش می­توان به آشنایی متخصصان و پژوهشگران دانشگاهی و مراکز پژوهشی و صنعتی کشور فعال در حوزه­ ی هوافضا و زمینه­ های مرتبط با یکدیگر، مبادله اطلاعات و ارائه فعالیت های علمی،گسترش دانش فنی در گرایش های مختلف هوافضا، ایجاد انگیزه بین دانشجویان جهت انجام فعالیت های پژوهشی، ارائه آخرین یافته های پژوهشی و همچنین تشویق محققان اشاره نمود. کمیته برگزار کننده پانزدهمین کنفرانس انجمن هوافضا درصدد است با برگزاری برنامه­ های جانبی شامل برگزاری کارگاه­های آموزشی کوتاه مدت، برگزاری نمایشگاه تجهیزات و دستاوردهای هوافضا و مسابقات وسایل پرنده بدون سرنشین و مسابقات دانش آموزی، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در زمینه های مختلف هوافضا آشنا سازد.

وی گفت: از مسئولین محترم استان انتظار حمایت و همکاری را با انجمن هوافضای استان داریم.امید است با اتکال به خداوند سبحان و همت و پشتکار جوانان این مرز و بوم روز به روز شاهد رشد و بالندگی میهن عزیزمان باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد