تاریخ درج خبر : 1394/10/14
کد خبر : ۵۲۹۴۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

منطقیان و لاهوتی تایید شدند؛ منتظر اعلام رسمی فرمانداری باشید

بررسی صلاحیت ها در برخی از حوزه های انتخابیه تادقیقه نود بطول انجامیدو شائبه اینکه درحوزه انتخابیه ای مانند کهگیلویه با احتمال اینکه به دقایق بعلاوه نود بیانجامد دور از ذهن نبود.
حتی خبرنگارانی که برای اطلاع رسانی از آخرین وضعیت بررسی صلاحیت ها در هیات اجرایی ساعاتی را در راهروهای ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان کهگیلویه گذرانده بودند،پس از به درازاکشیدن جلسه ، چاره ای جز درپیش گرفتن راه منزل خود ندیدند.
به گزارش سایت استان ،هیات اجرایی پس از ده روز فرصت قانونی بررسی صلاحیت 59 نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه،بهمئی،چرام ولنده را رسیدگی و نهایتا نتیجه آن را اعلام نمودند.
براساس این گزارش همه 59 کاندیدای انتخابات تایید شدند.. یک منبع آگاه گفت: در آخرین نشست هیات اجرایی این حوزه انتخابیه که امشب درفرمانداری کهگیلویه برگزار شد، براساس استعلام دریافتی از مراجع چهارگانه (نیروی انتظامی، دادگستری، اطلاعات و ثبت و احوال)، صلاحیت 59 تن از داوطلبان این حوزه تایید شد.
هرچند در فضای مجازی،اسامی چند تن از اصلاح طلبان کهگیلویه به عنوان کسانی که تایید صلاحیت نشده اند منتشر می شود اما باید منتظر نشست خبری فرماندار کهگیلویه ماند تا با حضور خود به تمامی حواشی و شایعات پاسخ دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد