تاریخ درج خبر : 1394/10/15
کد خبر : ۵۲۹۴۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

رقابت کاندیدای جوان کهگیلویه و بویراحمدی در حوزه ماهشهر (+عکس)

طبق برنامه ای که کاندیداتوری در راستای معرفی کاندیداهای احتمالی حوزه انتخاباتی ماهشهر امیدیه هندیجان به مردم عزیز منطقه دنبال میکند تصمیم گرفتیم به معرفی اقای علی دژمان که دوره ی قبل نیز برای مجلس نهم کاندیدا بود اما نتوانست رای اکثریت مردم را کسب کند در انتخابات این دوره بپردازیم.

نام : علی

نام خانوادگی: دژمان

سال و محل تولد : ۱۳۵۵-دهدشت کهگیلویه و بویراحمد

کارشناس بهداشت

کارشناس ارشد علوم سیاسی

در سپاه پاسداران نیروی دریایی ماهشهر کارشناس محیط زیست استخدام شد و سپس استعفا می دهد و به سازمان بازرسی خوزستان می رود و مدتی بعد کارمندسازمان بازرسی خوزستان می شود

استاد دانشگاه ازاد ماهشهر و اهواز

دژمان در یکی از روستاهای اطراف کهگلوبه و بویراحمد بدنیا امد . در وبلاگش می نویسید در حوزه های بهداشت ,علوم سیاسی و آموزشی (مدرس دانشگاه )فعالیت دارم. علاوه بر کار آموزشی به عنوان بازرس سیاسی قضایی استان خوزستان در سازمان بازرسی کل کشور مشغول می باشم .الگوهای سیاسی من امام خمینی (ره) و ماها تیر محمد نخست وزیر سابق مالزی هستند . زیرا تاریخ هرچند ده سال شاهد ظهور چنیین افرادی است . امام خمینی ( ره) کسی بود که ابتداَ در محیط بسته حوزه فعالیت سیاسی را شروع کرد و ان تحول بزرگ را رقم زد و ماها تیر محمد هم کشور عقب مانده مالزی را متحول کرد .(برگرفته ازسایت ایشان دراینترنت)

آرزوی من ایران آزاد , پیروز و سربلند است . عشایر زاده هستم , فقر و محرومیت را لمس کردم اما صبر و استقامت و جنگندگی را هم .از زندگی عشایری صداقت و جسارت را به ارث بردم ولی سنت گرایی و تعصب عشایری را دست و پا گیر می دونم . سنت شکنی را دوست دارم اما هنجار شکنی را خیر . ورزش را دوست دارم والیبال ورزش نیمه حرفه ای من است اما فوتبال , بسکتبال .تنیس روی میز هم بازی می کنم .ایشان ساکن اهواز واز اساتید برتر رشته های ادبیات و علوم سیاسی ومدرس درسهایی ازجمله انقلاب و ریشه ها دردانشگاه ازاد اهواز می باشد.

بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد