تاریخ درج خبر : 1394/10/15
کد خبر : ۵۲۹۴۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

رقابت کاندیدای جوان کهگیلویه و بویراحمدی در حوزه ماهشهر (+عکس)

photo525823397577467897

طبق برنامه ای که کاندیداتوری در راستای معرفی کاندیداهای احتمالی حوزه انتخاباتی ماهشهر امیدیه هندیجان به مردم عزیز منطقه دنبال میکند تصمیم گرفتیم به معرفی اقای علی دژمان که دوره ی قبل نیز برای مجلس نهم کاندیدا بود اما نتوانست رای اکثریت مردم را کسب کند در انتخابات این دوره بپردازیم.

نام : علی

نام خانوادگی: دژمان

سال و محل تولد : ۱۳۵۵-دهدشت کهگیلویه و بویراحمد

کارشناس بهداشت

کارشناس ارشد علوم سیاسی

در سپاه پاسداران نیروی دریایی ماهشهر کارشناس محیط زیست استخدام شد و سپس استعفا می دهد و به سازمان بازرسی خوزستان می رود و مدتی بعد کارمندسازمان بازرسی خوزستان می شود

استاد دانشگاه ازاد ماهشهر و اهواز

دژمان در یکی از روستاهای اطراف کهگلوبه و بویراحمد بدنیا امد . در وبلاگش می نویسید در حوزه های بهداشت ,علوم سیاسی و آموزشی (مدرس دانشگاه )فعالیت دارم. علاوه بر کار آموزشی به عنوان بازرس سیاسی قضایی استان خوزستان در سازمان بازرسی کل کشور مشغول می باشم .الگوهای سیاسی من امام خمینی (ره) و ماها تیر محمد نخست وزیر سابق مالزی هستند . زیرا تاریخ هرچند ده سال شاهد ظهور چنیین افرادی است . امام خمینی ( ره) کسی بود که ابتداَ در محیط بسته حوزه فعالیت سیاسی را شروع کرد و ان تحول بزرگ را رقم زد و ماها تیر محمد هم کشور عقب مانده مالزی را متحول کرد .(برگرفته ازسایت ایشان دراینترنت)

آرزوی من ایران آزاد , پیروز و سربلند است . عشایر زاده هستم , فقر و محرومیت را لمس کردم اما صبر و استقامت و جنگندگی را هم .از زندگی عشایری صداقت و جسارت را به ارث بردم ولی سنت گرایی و تعصب عشایری را دست و پا گیر می دونم . سنت شکنی را دوست دارم اما هنجار شکنی را خیر . ورزش را دوست دارم والیبال ورزش نیمه حرفه ای من است اما فوتبال , بسکتبال .تنیس روی میز هم بازی می کنم .ایشان ساکن اهواز واز اساتید برتر رشته های ادبیات و علوم سیاسی ومدرس درسهایی ازجمله انقلاب و ریشه ها دردانشگاه ازاد اهواز می باشد.

بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

200x208
200x208