تاریخ درج خبر : 1394/10/15
کد خبر : ۵۲۹۴۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -
گفت و گو با دو کاندیدای احراز صلاحیت نشده در کهگیلویه:

آرام: شرکت ما دولتی نیست/ وفایی مقدم: مشکلی برای احراز صلاحیت من وجود ندارد

اخباری تایید نشده مبنی بر عدم احراز صلاحیت کاندیداهای شهرستان کهگیلویه در رسانه های محلی منتشر شد که همچنان مشخص نیست چرا فرمانداری کهگیلویه به صورت شفاف این موضوع را رسانه ای نکرده است.
به گزارش سایت استان، متن منتشر شده در سایت های محلی به صورت زیر می باشد:
بر اساس خبرهای تایید نشده، بیت الله حسینی ، جهانبخش ، سعید محقق ، وفایی مقدم و آرمین به علت نقص در مدارک خود از سوی هیات اجرایی رد صلاحیت شده اند .
براساس این گزارش ها استعلام های مراجع چهارگانه در باره این افراد مثبت بوده اما به دلیل نقص در مدارک ثبت نامی رد صلاحیت شده اند.
دکتر علی آرام ؛ معاون هلدینگ ساختمانی شرکت کوثر وابسته به بنیاد شهید کشور و مهندس جهانگیر حبیبی؛ معاون امور آب کشور به دلیل استعفا ندادن از مسئولیت های خود در مهلت قانوی از سوی هیات اجرایی فرمانداری کهگیلویه رد صلاحیت شدند .

دکتر علی آرام در گفت و گو با خبرنگار سایت استان گفت: دراساسنامه سازمان ما هیچ ماده ای مبنی بر اینکه وابسته به نهادهای دولتی باشد نیست و در حال حاضر مشغول گرفتن استعلام از سازمان کوثر هستم تا ابهامات را برطرف کنم.

با توجه به اینکه چند تن از کاندیداهای ثبت نامی و احراز صلاحیت شده در سازمان اقتصادی کوثر سمت رسمی دارند به نظر می رسد که دکتر آرام برای رفع این مشکل کار سختی پیش رو نداشته باشد.

سید مهدی وفایی مقدم، یکی دیگر از کاندیداهای احراز صلاحیت نشده گفت: به دلیل اینکه در تهران ثبت نام کردم مدارکم به طور فیزیکی به دست فرمانداری کهگیلویه نرسیده بود، اما باتوجه به اینکه به صورت اینترنتی هم ثبت نام انجام شده بود فرمانداری کهگیلویه باید مدارک را از این طریق بررسی می کرد که متاسفانه این کار را انجام نداده بود اما هم اکنون این مورد انجام شده است ولی در حال حاضر هیچ مشکلی برای احراز صلاحیت من وجود ندارد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فردین جعفرزاده گفت:

    فرمانداری باید دقت بیشتری برای بررسی صلاحیت ها انجام می داد که اشتباهی رخ ندهد بهتر بود قبل از اینکه این رد صلاحیت ها رسانه ای می شد. هیت نظارت فرمانداری از محل کار کاندیدها استعلام می گرفت.باارزوی موفقعیت برای دکترعلی ارام کاندیدای اصلاح طلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کهگیلوبه بزرگ

  • دانشفر گفت:

    دکتر ارام دارای مدرک دکترا از کشور مالزی و کارشناس رسمی دادکستری استان کهکیلویه و بویراحمد در رشته راه و ساختمان

  • ایمان گفت:

    طبق استعلامی که از وزارت کشور گرفته شده،مهندس جهانگیر حبیبی هم هیچ مشکلی برای شرکت در انتخابات ندارند

پربازديد