تاریخ درج خبر : 1394/10/15
کد خبر : ۵۲۹۴۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دستگیری شکارچیان کل پس از سه روز در پارک ملی دنا

رئیس محیط زیست شهرستان بویراحمد از دستگیری شکارچیان کل پس از سه روز دربرف و بوران خبر داد.

کامبیز حسین پور صبح سه شنبه به خبرنگاران گفت: طی تماس تلفنی مردمی مبنی بر ورود سه نفر متخلف به منطقه حفاظت شده تنگ طوبای جهت استفاده از فرصت بارش برف و در تیر رس قرار گرفتن حیات وحش برای شکار، مامورین یگان حفاظت به منطقه اعزام می شوند.

وی افزود: محیط بانان پس از اعزام به منطقه متوجه آثار رد پای متخلفین در برف شدند و به جستجوی آنان پرداختند.

1634422

حسین پور گفت: پس از ساعتها پیاده روی در برف و رد زنی آثار پا های به جای مانده متوجه حضور سه نفر در منتهی الیه تنگ طوبای شدند.

رئیس محیط زیست شهرستان بویر احمد در ادامه افزود : نظر به فاصله زیاد و همچنین سفید پوش بودن منطقه امکان استتار و دسترسی به متخلفین وجود نداشت به همین خاطر مامورین مجبور شدند شب را در منطقه بیتوته کرده و سحرگاه روز دوم به دوربین کشی منطقه برای پیدا کردن متخلفین ادامه دهند.

حسن پور بیان داشت: چون در شب بارش برف در منطقه وجود داشت به همین علت آثار رد پای متخلفین کاملا محو شده بود وبه همین علت پیدا کردن آنها برای مامورین مشکل شده بودو عملیات خود را برای پیدا کردن متخلفین ادامه دادند.

حسین پور بیان کرد: سر انجام درسحرگاه روز سوم مامورین موفق شدند یک نفر متخلف را به همراه یک قبضه اسلحه و مقداری گوشت کل شکار شده کشف و ضبط و دستگیر کنند.

وی افزود: دونفراز متخلفین هم از تاریکی سحر استفاده کرده و متواری شدند که پس از دوروز تلاش سرانجام دونفر متواری شده شناسایی و به همراه نفر اول به مراجع قضایی معرفی شدند.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد