تاریخ درج خبر : 1394/10/15
کد خبر : ۵۲۹۴۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

خبری خوش برای مردم دیشموک

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: مرکز تسهیلات زایمان بخش دیشموک روز پنج‌شنبه با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سایت استان، سید غفار شفایی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: مرکز تسهیلات زایمان بخش دیشموک اواخر هفته جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه این مرکز درمانی را از دستاوردهای سفر وزیر بهداشت به شهرستان در خرداد سال 93 و کاروان نورآوران سلامت دانست و یادآور شد: در چارچوب خدمات نورآوران سلامت و با هماهنگی وزیر بهداشت در سفر به بخش دیشموک راه‌اندازی مرکز تسهیلات زایمان رد این بخش در دستور کار قرار گرفت.

شفایی افزود: این مرکز در زمینی به مساحت 225 متر مربع و دو طبقه با زیر بنای چهارصد و سی متر مربع احداث شده است.

وی با بیان این‌که مرکز تسهیلات زایمان دیشموک آماده بهره‌برداری است تصریح کرد: روز پنج‌شنبه هفدهم دی‌ماه با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان افتتاح خواهد شد.

این مسئول اعتبار اولیه مرکز تسهیلات زایمان دیشموک راچهارصدپنچاه یک میلیون ریال دانست و گفت: تاکنون پنچ میلیارد ریال جهت بهره‌برداری این مرکز هزینه شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • افسون گفت:

    بویر جان مادرت بزارش

  • افسون گفت:

    سید غفار شفاهی اگر به تلاس های به نتیجه رسیده ی نماینده مردم اشاره ای میکردی چیزی از زییس بودنت کم نمیشدهمانگونه که او تورا رییس کرد

  • رنج دیده گفت:

    اجرت با جدت سید بزرگواری، نتیجه زحمات وپیگیریهای مداوم نماینده خدوم ودست بی نمک این بار برای زایشگاه دیشموک ،

پربازديد