تاریخ درج خبر : 1394/10/16
کد خبر : ۵۲۹۴۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

راز عینک آفتابی فرماندار بویراحمد چیست؟

از روزی که دکتر سیدمحمدکاظم نظری به عنوان فرماندار شهرستان بویراحمد معارفه شد و هر گاه خبری از ایشان در رسانه ها منتشر می شود، در نظرات برخی سایت ها به کرات از دلیل استفاده مداوم وی از عینک آفتابی سوال می شود.

استفاده مداوم نظری از عینک آفتابی در فضاهای بسته و باز و در تمام ساعات شبانه روز برای بسیاری جای سوال شده است و این موضوع که در نظرات برخی سایت ها خود را نشان می دهد، جای روشنگری و البته تامل دارد.

در پاسخ به این سوال ها باید گفت اینکه امروز ما در آرامش و امنیت بسر می بریم مدیون امثال نظری هاست که دست و پا و چشم و جانشان را برای دفاع از تمامیت ارضی و دفاع از کیان و ناموس ملت نثار کردند.

آنروز که نظری در اوج جوانی به جبهه رفت شاید تصور می کرد که یکی از بهترین اعضای بدن خود یعنی چشمش را از دست بدهد چرا که وی و همقطارانش برای دفاع از این مرز و بوم با جانشان رفته بودند، اما قطعا تصور نمی کرد بخاطر درجه رفیع جانبازی و جانفشانی برای کسانی که برای امنیتشان سلامت جان خود را در خطر قرار داده مورد توهین و تمسخر قرار گیرد!

دکتر نظری جانباز سرافراز جنگ نابرابر علیه ملت ایران و از افتخارات کهگیلویه و بویراحمد است که آنروزها مانند سایر دلاوران این سرزمین بدون هیچ چشمداشتی و فارغ از هر خط و جناح سیاسی در سنین جوانی راهی جبهه ها شد.

اینکه مخاطبی در دیدگاههای ارسالی برای سایت های خبری از این موضوع بپرسد به خودی خود ایراد ندارد اما اینکه گاها برخی پیش داوری می کنند و وی را قضاوت های نادرست می کنند و یا حتی پا را فراتر می گذارند و القاب ناشایست نسبت می دهند، نه تنها شایسته مردان جبهه و جنگ نیست بلکه بسیاری از الفاظ و کلمات شایسته هیچ هموطنی نیست.

از طرف دیگر برای مدیران و سیاست گذاران رسانه ها نیز باید متاسف بود که چنین دیدگاههای سخیف آمیخته به توهین و تمسخر را برای نشان دادن تعداد مخاطبشان به معرض نمایش عمومی می گذارند که نه تنها ایراد کار آنها از کار مخاطبان ناآگاه کمتر نیست بلکه بدتر نیز هست چرا که حداقل اهالی رسانه از این موضوع اطلاع دارند و البته اگر بی اطلاع باشند می توانند بپرسند با تاکید بر اینکه برخی دیدگاههای منتشر شده در برخی از سایت های خبری کهگیلویه و بویراحمد توهین محض است و جای خالی نظارت بر این عرصه را گوشزد می کند.

امید است مدیران رسانه ها بخصوص سایت های خبری با همدلی برای بالابردن اعتبار حرفه ای و حیثیت این حرفه از انتشار چنین دیدگاههای سخیفی در موارد مشابه خودداری کنند و وظیفه خود یعنی فرهنگ سازی را فدای تب کلیک نکنند.

بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • لر گفت:

  نگو گریه ام گرفت

 • ناشناس گفت:

  امنیت امروز را مدیون شهدا و جانبازان هستیم.

 • ناشناس گفت:

  سلام و درود بر دکتر نظری

 • ناشناس گفت:

  درود بر سید محمد کاظم نظرى و شرافتش، زنده باشید که انسانیت زنده است.

 • مدیونی اکه نظرم رو نزنی گفت:

  زارع نیوز .یه کلمه می نوشتی ایشون جانبازه.ما مدیون جانبازایم ولی .خوب همه که نمی دونن و برا بعضی ها سوال بود.ولی امیدوارم لااقل از پشت همون عینک تیره مراقب تقلب تو انتخابات باشن چرا که من نوعی ازش می ترسم که اون عینک کار دستمون بده وفقط م. رو ببینه

 • محمد پناه گفت:

  درود بر دکتر نظری فرماندار موفق بویراحمد

 • اردوان گفت:

  دوست ناشناس،بادقت مطلب بخون،مثل اینکه منبع خبری رازده،تملق گویی چیه،هشت سال خودت تملق گویی دردولت گذشته کردی،فکرکردی همه مثل شما ودولتتونه،همه که مثل شمامخبرنیستند

 • ناشناس گفت:

  چرا داستان میگی و انشاء می نویسی… مثل یک سایت خبری، دلیل رو بگو… تملق گویی نه تنها وجودتون رو گرفته، بلکه به اصول خبرنویسی تون هم سرایت کرده

پربازديد