تاریخ درج خبر : 1394/10/16
کد خبر : ۵۲۹۴۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی معاون فرهنگی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

طی مراسمی با حضور معاون فرهنگ دینی و سازمانی معاونت فرهنگی قوه قضائیه و مسئولان استانی، معاون جدید فرهنگی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

حجت الاسلام سید ابراهیم ساجدی پیش از ظهر سه شنبه در آیین تودیع خود گفت: ما معتقدیم انسان ها عیال الله هستند و نیروی فرهنگی هر دستگاهی عیال آن است و هر دستگاه باید برای نجات اهل و عیالش برنامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی در دوره ریاست جدید قوه قضائیه تأسیس شد، اظهار داشت: این معاونت شامل دو معاونت فرهنگ دینی و سازمانی و فرهنگ عمومی است.

ساجدی با بیان اینکه کار دستگاه قضایی در معاونت فرهنگ عمومی با بیرون از این دستگاه بر اساس قانون شناختی و قانون گرایی است، یادآور شد: برنامه معاونت فرهنگ عمومی در کشور در هفت نقطه مساجد، مدارس، نماز جمعه، بوستان ها، متروها، مدارس و دانشگاه ها و صدا و سیما ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه معاونت فرهنگ عمومی استان با حمایت رئیس کل دادگستری این استان فعالیت خود را در سه نقطه شروع کرد، گفت: در حال حاضر با همکاری آموزش و پرورش در ۱۲ آموزشگاه برای آموزش دانش آموزان و اولیاء آنها از همکاران دستگاه قضایی استفاده شده است.

معاون سابق فرهنگی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در دانشگاه ها با حضور مسئولان دانشگاه های استان و معاونین فرهنگی آنها جلسه ای برگزار شد که مقرر گردید کارگاه آموزشی برای اساتید دانشگاه ها برگزار شود.

ساجدی تصریح کرد: با هماهنگی مسئول امور مساجد استان نیز مقرر شد در ۱۲ مسجد شلوغ استان برنامه های فرهنگی با حضور رئیس کل دادگستری و معاونین فرهنگی برگزار شود.

وی ترویج نماز جماعت در دادگستری های استان، ترویج فرهنگی قرآنی در بین کارکنان دستگاه قضایی و خانوده های آنها و اعزام اردوهای راهیان نور را از دیگر اقدامات معاونت فرهنگی دادگستری این استان عنوان کرد.

در پایان این مراسم از خدمات حجت الاسلام سید ابراهیم ساجدی تقدیر و حجت الاسلام یدالله تقوی به عنوان معاون فرهنگی جدید دادگستری استان معرفی شد.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد