تاریخ درج خبر : 1394/10/17
کد خبر : ۵۲۹۵۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

18 هزار رأی اولی در کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: حدود 18 هزار نفر رأی اولی در سطح کهگیلویه وبویراحمد در این انتخابت شرکت خواهند کرد.

سید موسی خادمی در منطقه کهگیلویه وبویراحمد افزود: برای هر شعبه رأی یک شناسنامه اختصاص داده شده که در آن تمام نیازهای آن شعبه بر اساس نرم افزاری و پوشش روستاهای صعب العبورقرار گرفته است.

وی بیان کرد: حدود 18 هزار نفر رأی اولی در سطح کهگیلویه وبویراحمد در این انتخابت شرکت خواهند کرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: برای پوشش روستاهای صعب العبور و سخت گذر استان در انتخابات درخواست دو بالگرد را داده ایم.

خادمی عنوان کرد: این دو بالگرد در دو حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد حضور خواهند داشت. در شهرستان گچساران پرواز و منطقه صعب العبور نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: در دروه گذشته به دلیل وجود سه انتخابات همزمان تعداد شعب رآی گیری بیشتر بوده اما در این دوره به کمتر از 850 شعبه خواهد رسید.در دوره گذشته در سطح استان 856 شعبه رای وجود داشت.

خادمی بیان کرد: در کهگیلویه وبویراحمد طبق آمار ثبت احوال استان 495 هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.درسطح استان حدود 17 هزار نفر در برگزاری انتخابات مشارکت دارند.

وی ادامه داد: در کهگیلویه وبویراحمد 108 نفر داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کردند که از این تعدا 3 نفر انصراف داده و هفت نفر نیز صلاحیت آنها تائید نشد.

وی تصریح کرد: بیشترین عامل رد صلاحیت این کاندیدها نواقص پرونده آنها بوده است.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: تعداد کاندیدهای انتخابات مجلس در سطح استان نسبت به دوره های قبل دو برابر افزایش داشته است.
ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد