تاریخ درج خبر : 1394/10/19
کد خبر : ۵۲۹۷۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

سیدمسعود دانشی به عنوان نامزد نهایی جبهه متحد اصولگرایان کهگیلویه معرفی شد

در نشستی با حضور شورای حکمیت و جمعی از بزرگان اصولگرا ی حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ، نامزد نهایی جبهه متحد اصولگرایان انتخاب شد.
نامزد نهایی جبهه متحد اصولگرایان کهگیلویه بزرگ دیشب در نشستی با حضور 10نفر از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و 18 نفر از اعضای شورای حکمیت که متشکل از نمایندگان دیگر شهرستان‌ها و مناطق کهگیلویه بزرگ بود انتخاب گردیده است.
در این نشست بعد از سخنرانی و بیان نظرات و برنامه‌های مختلف نامزدهای مربوطه و پرسش های اعضای حکمیت و بعد از تکمیل فرم مربوطه و جمع بندی نظرات حاضرین، آقای سید مسعود دانشی به عنوان نامزد نهایی جبهه متحد اصولگرایان کهگیلویه بزرگ معرفی شد.
گفتنی است بعد از اعلام انصراف حجت الاسلام بزرگواری جمعی از اصولگرایان کهگیلویه با تشکیل شورای حکمیت و درخواست از نامزدهای اصولگرایان و انعقاد میثاق نامه ای به منظور پذیرش نظر شورا تصمیم بر اجماع نامزدهای اصولگرایان نموده که در جلسه امشب با اعلام نظر این شورا و رای گیری بعمل آمده ، اقای سید مسعود دانشی بعنوان نامزد نهایی اصولگرایان معرفی و مقرر شد سایر نامزدها برابر با میثاق نامه منعقد شده و در فاصله زمانی از پیش تعیین شده به نفع وی کناره گیری نمایند.
این اصولگرایان از طیف بزرگواری هستند و عدل هاشمی و مصطفی تقوی، فیاض بخش، مژدهی‌پور، موحد و .. قبل از این‌ها جلساتی را برای معرفی گزینه‌ واحد در انتخابات دهم برگزار کردند که آن جلسه به نتیجه نرسید، آنها خود را اصولگرایان معتدل و در مخالف با بزرگواری نماینده فعلی کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده می‌دانستند.

منبع: کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مصطفی آرا گفت:

  سلام بر تمام افراد دانا و بینا
  آقای دانشی عزیز شما به چه حقی خود را نماینده اصولگرایان میدانید؟؟؟
  شاید بخاطر قرآنی که خوردید و گفتید که….در صحنه حاضر شده اید.
  آقای دانشی عزیز جنابعالی مگر ایمان و صداقت ندارید،قسم به همان قرآن که خوردید که در انتخابات شرکت نمیکنید،ازتان خواهش میکنم کنار بروید

 • همتی گفت:

  چه هولن حالا میذاشتن نتیجه احراز صلاحیت های از سوی شورای نگهبان هم می اومد

پربازديد