تاریخ درج خبر : 1394/10/19
کد خبر : ۵۲۹۷۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: به مردم غیرتمند بهمئی می‌سپارم دست به ماشه برنو ببرند

حجت الاسلام بزرگواری گفت: یک شخص از دیشموک برای انجام کار خیر خویشاوندی به سادات ما آمد و اظهار کرد: برادر من استاندار فلان منطقه بود، گاز را برای مردم آورد.
حجت‌الاسلام سید علی محمد بزرگواری دیروز در حاشیه افتتاح ساختمان زایشگاه دیشموک، ضمن تقدیر از مسئولان علوم پزشکی که امروز این هدیه بزرگ و با ارزش را به این مردم عطا کردند، اظهار کرد: باتوجه به اینکه در بخش‌های مختلف استان مراکزی با عنوان بستر درمانی افتتاح شد، مرکز بهداشت درمانی با همین نام برای دیشموک پیگیری کردیم.

وی تصریح کرد: مرکزی با عنوان بستردرمانی برای دیشموک از وزیر بهداشت درخواست کردیم ولی وزیر بهداشت گفت: چیزی به عنوان بستردرمانی در نظام سلامت کشور نداریم.

نماینده شهرستانهای چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: وزیر بهداشت بهترین هدیه را برای دیشموک با توجه به نیاز این منطقه، احداث ساختمان زایشگاه عنوان کرد.

وی بیان کرد: بالاخره ساختمان تسهیلات زایشگاه به جای بستردرمانی‌نام دیشموک، محقق شد و به بهره‌برداری رسید اما اینکه از این بعد بعد با تجهیزات و امکانات توسعه پیدا کند بستگی به تلاش مسئولان بهداشت و درمان استان دارد.

وی با اشاره به جریان پیگیری بحث گازرسانی به دیشموک و چاروسا، گفت: باوجود اینکه فاز اول این امر با اختصاص بودجه 30 میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد ولی هیچ اعتباری هنوز دریافت نکردیم.

وی اضافه کرد: باوجود مشکلات موجود، پیمانکار را به کار وادار کردیم و الحمدالله در حال تلاش هستند.

وی با بیان اینکه، شهرستانی دیشموک و قلعه رئیسی را با جدیت هرچه تمام پیگیر بوده وهستیم، تصریح کرد: دوبخش جاورده و اسفندان را تونستیم برای مردم این مناطق به ارمغان بیاوریم.

بزرگواری با اشاره به روند بررسی بحث سد بالیاب گفت: باتوجه به اینکه ابتدا قصد داشتند این سد را به نام خوزستان ثبت کنند، من به آنها گفتم که اگر این کار را بکنند، به مردم غیرتمند بهمئی می‌سپارم دست ماشه برنو ببرند.

وی با بیان اینکه من تا خردادماه نماینده کهگیلویه بزرگ هستم و پیگیر مسائل شهرستانهای چهارگانه خواهم بود، افزود: در این چهارسال میدان را به جوانان با استعداد و پای کار می‌دهم تا شاید با شعارهای اشتغالزایی که می‌دهند، شغل ایجاد کنند.

بزرگواری گفت: نامزدهای انتخاباتی بدانند که ایجاد اشتغال دست نماینده نیست و این امر فقط به کمک و با برنامه دولت محقق می‌شود.

وی، با بیان اینکه، دولت با نفت 25دلاری نمی‌تواند کارخانه بزند و شغل ایجاد کند، بیان کرد: بیش از 110 هزار بیکار در استان داریم که با شعارهای نامزدهای انتخاباتی حل نمی‌شود.

وی در بحث پیگیری گازرسانی به دیشموک خطاب به مردم گفت: مدارک بسیار زیادی به عنوان نماینده عام‌المنفعه شهرستان دارم، از نطق و تذکر در مجلس گرفته تا مستندات کتبی و نوشته‌های فراوان که به جدمسئله گازرسانی به دیشموک را پیگیری کردم.

وی با بیان اینکه، یک شخص از دیشموک برای انجام کار خیر خویشاوندی به سادات ما آمد و اظهار کرد: برادر من استاندار فلان منطقه بود، گاز را برای مردم آورد.

بزرگواری گفت: این دیگر چه نمک به حرامی و نمک‌نشناسی است و تصریح کرد: آن کسی که این حرف را زد نمکش حرام است، زمین‌خوار بوده و من با مدرک با مردم دیشموک حرف می‍‌‌زنم.

بزرگواری گفت: مردم دیشموک بیش از 6 هزار رای به من دادند و وظیفه من این است که مشکلاتشان را پیگیری و حل کنم.

وی با اشاره به حوادث اخیر منطقه و جو علیه مسلمانان به ویژه شیعیان، گفت: ما باید موقعیت خود را بسنجیم چرا که شما می‌بینید آل‌سعود و آل‌یهود فتنه‌های زیادی را در منطقه راه‌اندازی می‌کنند.

وی با بیان اینکه، امنیت و آرامش زندگی خود را مدیون پاسدارانی میدانیم که در خارج از مرزهای این کشور در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کنند و شهدای مدافع حرم از بهترین نمونه این فداکاری‌ها است.

حجت‌الاسلام بزرگواری گفت: عربستان علاوه بر کاهش نرخ نفت و فروش آن با بشکه 12 دلار به داعش باعث بسیاری از مشکلات در منطقه و جهان شده است.
وی گفت: همین فتنه‌های باعث شده که هم‌اکنون در دیماه 94 هستیم ولی خبری از بودجه و ماده 180نیستم.
منبع: پایگاه خبری کهگیلویه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دیشموکی گفت:

  اقای بزرگواری مردم دیشموک همیشه با شما بودند وشما می گویید فلان استاندار فلان منطقه گفت گاز رامی اورم من می اورم کجا این گاز ما نمی بینیم

 • شاپور گفت:

  حتما بعد از برنو هم نوبت تانک و موشک و هسته ای و ……
  خسته نباشی حاج اقا شما دیگه نرو مجلس چون اعصاب مصاب نداری

 • ناشناس گفت:

  بعد از چماق، پیشرفت کرده و حالا نوبت برنو شد …
  در عجبم بخدا …

 • ک.ب گفت:

  مردم دیشموک قدردان شما هستن با همه راستی ودرستی که دارند وشما هم می دانید چون شما هم ازجنس مردم ولایت مدار دیشموک هستید

 • ناشناس گفت:

  سید با صداقت حرف می زند نه با سیاست چون از چماقش خیری ندیدیم که به ماشه اش امیدوار باشیم چماق و ماشه از تحجر ات است وبس .

 • مرد مردان گفت:

  این اصلا خودش هم نمی دونه چی میگه. بفرما وضعیت امروز مملکت نتیجه هشت سال حکومت دولت متحجر و چپاولگر دوستانت بود. حالا می فرمایی صد و ده هزار بیکار توی استان داریم؟. پس تو توی اون مجلس چکار می کردی؟ چماق می چرخوندی حاج آقا؟ التماس دعا ! خسته نباشی مومن!

 • ابدار گفت:

  جون خم هیچ نقشی در بخش شدن جاورده نداشت اصلا کارکنان وزارت گفتن بعضی اوقات اقای زارع میاد سر میزنه ولی بزرگواری رو اصلا نمیشناسیم

 • همتی گفت:

  ایشون چاخان می کنن … آخه چطور ممکنه همچین حرفی بزنن در مملکت اسلامی و هنوز اینجا باشن … خدا رو شکر که رفت ایشان از این همه فرهنگ غنی تنها از زمان پدر بزرگانش وام می گیرد که سلاح بود و جر و حالا همین مردم دارند این قسمت را به موزه می سپرند چون زمانه عوض شده است .

  • ديشموك گفت:

   جدت پشت و پناهت بو آقای بزرگواری مردم دیشموک و اسفندان شاکر و سپاس گذار شما هستند و خواهند بود

  • منصوري گفت:

   شما که کامنت تخریبی میزارید یه سوال دارم
   مگه شما جزء مردم فقیر و کم درآمد هستید که باید خوشحال باشید؟؟؟خوب معلومه شما آدمای پول دوست ودنبال پارتی بازی در این آن اداره هستید برای تک خوری و منافع شخصی بایدم اینجوری تخریب کنید شما که از درد این مردم محروم چیزی نمیدانید که از این درمانگاه چقدر خوشحالن
   افرادی مثل شما….جامعه هستید که عغده ای کامنت میزارید
   خدا صبرت بده آقای بزرگواری درود فراوان

پربازديد