تاریخ درج خبر : 1394/10/19
کد خبر : ۵۲۹۷۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست جمعی از اصولگرایان با تاجگردون

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در نشست صمیمی با جبهه اصولگرایان اظهارداشت: در یکی از سایت های ارزشی خواندم که نوشته بود آقای تاجگردون شما در روز ۹ دی کجا بودید؟ و بعد عکس بقیه کاندید های گچساران را در سایت زده و گفته: تاجگردون کجاست؟
تاجگردون متظاهر بوده و تظاهر می کند باید بیاید ساخت و پاخت کند برود مسجد صاحب الزمان (عج) و ۴ تا خبرنگار از او عکس بگیرند،بعد میگویند تاجگردون ضد فتنه است و ۹ دی را قبول می کند.
یک هفته قبل بود که گفتم در امتداد تمام وقایع و در مقابل تمام موضوعات فصل خطابم رهبری است. بعد میگن آها این یک منظوری دارد این را گفت اما ما منظورش را نمی فهمیم.
من در ۹ دی در تهران ساعت های ۸ و۱۱ صبح دو جلسه مهم با فرماندهان امنیتی و نظامی مملکت داشتم و حتی به یکی از این عزیزان به شوخی گفتم امروز را کد بزن و تاریخش را یاداشت کن که من روز ۹ دی پیشت بودم چون برگشتم شهرم، می گویند ۹ دی حتما جای دیگری بودی؟
تظاهر و ریا را تا کجا میخواهید ادامه بدهید؟ غلامرضا تاجگردون باید چند سال از عمرش بگذرد تا شما بگوید این آدم به نظام ، ولایت، دین، ارزش ها و انقلابش و مملکتش اعتقاد دارد من ۵۰ سال سن دارم ۱۵ ساله بودم که در جبهه و جنگ حضور داشتم بعد از جنگ مدرسه و دانشگاه و ۲۵ سال مسئولیت آنهم در رده های مختلف داشتم.
من مدیر آسانسوری نبودم که آسانسور بزنی بعد بروی بالا و بشوی معاون وزیر، من همین جوری خودم آمدم بالا و خیلی جالب است که افرادی ۲ سال است وارد مسیری شده است چنان روبروی آدم می ایستند و حرف میزنند که آدم می گوید نکنه من اشتباه می کنم این رهبری که این افراد می گویند پس رهبر این افراد یکی دیگه است و رهبر ما هم کسی دیگه، یا ارزش و انقلابی که اینا میگن چیز دیگه ای است.ما که هر چه نگاه میکنیم همینه.
من وقتی که در گچساران سخنرانی می کنم می گویند چرا عصبانی می شوی؟ و آمپر می چسبانی؟ اینجاهاست می گویم ماها که سینه هایمان مخزن اسرار نظا م است و ارزش نظام و انقلاب شرایط مهم مملکت است و اطاعت از ولایت در امور اجرایی مملکت بر این منوال است ما می شویم ضد ولایت فقیه و برخی از افراد که بنظر من شناخت اجمایی و ترتیبی برای اجرای منویات رهبری ندارند می شوند چیزی دیگری؟
اگر اینجا تاجگردون یک رفتاری می کند یک قاعده را قبول کرده و قاعده نظام را باید بپذیریم و در آن قاعده نظام هر رفتاری سیاسی را می خواهیم عمل بکنیم باید هوشمندانه تدبیر بکنیم و بعد عمل بکنیم.
گزارش: حبیب قلندری

کبنا
IMG_0120

IMG_0205

IMG_0271

IMG_0105

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد